[NUDIM] Izrada web stranica

Pozdrav

Nudim izradu web stranica po povoljnim cijenama.Web stranice izradjujem na “moderan” nacin - moderan dizajn.

Dobro poznajem HTML5 & CSS (3),i po malo jQuery.
Dakle,nudim izradi statickih web stranica i izradu WordPress templateova.

Sve informacije i radove mozete dobiti putem privatne poruke ili na mail [email protected]

Molim te da mi posaljes na pm svoj portfolio potrebno bi mi bilo napraviti nešto jako jednostavno pa …

Korisnik @Macan izgleda da je odustao od kupnje.

Ja sve lijepo uradio,rekao da mu se svidja i onda mi je poceo “kulirati” poruke oko uplate para i sl.Nije me prevario za novac,ali mislim da nije lijepo to sto ne odgovara na poruke,a ja ulozio odredjeni trud i vrijeme za izradu

Evo demo pa ko hoce,neka pogleda http://smsajtest.comyr.com/novi/

Uzeo sam od drugog korisnika ovdje a nisam sti stigao ni javiti jer imam jako puno obaveza zadnjih dana

Kupio sam sve od korisnika @buhin tako da on moze potvrditi da mu je sve placeno i sve proslo ok

Sry sto sti nisam stigao javiti tu sam kriv

LP.

Ma ne trebaju meni potvrde,ali to jednostavno nije u redu.

Prvo kazes dati se svidja,sve super a onda odustanes i sta ja s ovim da radim ?

Bezveze vrijeme potrosio

Nije sportski :wink:

Svaka cast za template…

@shimi hvala
@Macan jel se moze pogledati taj drugi template sto si kupio

Može, posaljem ti na pm danas

Svaka ti čast belmin da ja znam napravit to sad bi bio tko zna gdje, ovo što kažeš da ti se lik nije javljaoza lovu imaš pravo, stranica je strava. Ja da imam love kupio bih odma. zato imam prijedlog za tebe. Poslao sam ti mail.

Belmo rastura dizajn svaka cast samo nastavi … 96 godište odlicno :slight_smile:

@tomisvarc hvala.Odgovorio sam na mail.

@wampir hvala :smiley: Preko ljeta cu imati vise vremena za usavrsavanje pa bi to trebalo biti dosta bolje

Ponuda jos traje.

+novi rad http://brest.host22.com/

brate radi odma pola para ti uplate ostalu polovinu kad zavrsis i sebe ne dovodis u tu situaciju

@Sceko ma nije meni krivo toliko zbog para al’ hajd.

Nadam se da se ovo vise nece ponoviti :wink:

@Sceko lako to tak rec tak bi bilo najbolje pola odma a pola nakon izarade… mnogi kazu kad zavrsis platim ti il necemo poslovat i klijent ode.

Pa bez avansa nemoj da mu radis, pola sam naveo iz svog gledista trazis 30 ili 20 posto koliko tebi odgovara ja bez pola npr ne radim, oce nece puca mi uvo ko oce da kupi taj ce platit pola odma pola kad zavrsis moras sebe da pokrijes. Dje ti je tu logika radis na nekom projektu 15 dana i on ti kaze naso sam drugog zavrsio sam, zaboravio sam da ti javim. Moras da imas neko pokrice, nemos napamet radit, ti dolazis do klijenta najvise iz preporuka ili zbog dobrih radova, on odma po tome zna da neces zajebat ili odradit lose to je tvoje pokrice koje nudis njemu.

Slazem se sceko samo sa tim nacinom mozes jedino strancima bit okrenut

@Sceko velikim dijelom govoris tacno.Samo na greskama se uci.

BTW. ako nekome treba ovaj template (smsaj) dajem ga skorz jeftino.

Skola gotova, imam dosta vise vremena :smiley:

Ponuda jos traje.

Ponda jos aktivna.Imam jos 2 rada iza sebe :wink:

Vise info na pp