Nudim: Izradu kompletnog projekta

Poštovanje kolege,

godišnji odmor je završio, projekt na kojem smo Antonia i ja radili prošlu godinu je prodan… pa je došlo vrijeme za nove izazove :slight_smile:

Kako sam u teškom deficitu ideja i kreativnosti da pokrenem nešto svoje, odlučio sam ponuditi uslugu izrade kompletnog projkta za druge.

Nudim:

• istraživanje tržišta
  • izradu projektnog plana
  • razradu troškovnika
  • procjenu perspektive projekta (na osnovu raznih financijskih pokazatelja)
  • pomoć i savjetovanje oko racravunodstvenih problema i zavrzlama, pomoć oko otvaranja firme u Hrv itd
  • izradu kvalitetnih web stranice na wordpress platformi
  • seo optimizaciju web stranice

Ne znam jesam li što izostavio, ali ugl nudim sve što je potrebno za pokretanje jednog ozbiljnog projekta koji će imati zdrave i čvrste temelje.

Iako sam završio internet marketing akademiju, marketing ne nudim…
jednostavno ne mogu garantirati da sam uspješan u tom, nisam dovoljno ažurno pratio izmjene u online marketing svijetu.

Uslugu naplaćujem po satu rada. Satnica je između 30 i 60 kn/h, ovisno o tom što radim.
Potrebne sate rada određujem sam, a naručitelj dobija detaljnu dokumentaciju o tom što sam radio u kojem satu rada.

Također, u ponudu mogu uključiti i svoje bliske suradnike koji se bave stvarima o kojim ja nemam pojma:

• grafički dizajn (izrada logotipa, grafiku za web i društvene mreže)
  • pisanje tekstova (seo optimizirani)

30-60 kn po satu za intelektualne usluge, konzalting i sl.?

Premala ti je cijena. Ako radiš i na crno za 60 kn po satu, realno ako imaš 160 sati posla mj, prihod je 9600 kn,a sad to pretvori u netto da radiš kao obrtnik ili na autorski ugovor i sl.

Idemo s malom cijenom samo da dobijemo posao, balkan for ever.:grin::grin::grin::grin:

Da, radim na crno… Šta fali plaći od 9600 kn/mj?
Ako uzmemo u obzir da imam zadovoljavajuću plaću offline, ja sam zadovoljan da sa 4 dodatna sata dnevno zaradim još 1000€ :slight_smile:

1 Like

Sve je to super, samo zašto ljudi podcjenjuju znanje i svoje znanje, bez obzira kakav je standard u državi.

Ako nešto vrijedi x kn, zašto radi za 0.5 x, iako je 0.5 isto pristojna lova?

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja