Nudim izradu web stranica & SEO

Pozdrav,

Nudim Vam izradu web stranice, modernu i kompatibilnu za manje uređaje.

Nudimo Vam sva rješenja digitalizacije na internetu, proučavam Vašu konkurenciju i samim tim radimo na tome da ih prestignete na internetu kada je promet i prodaja u pitanju.

Cilj je, da Vaša web stranica bude moderna, atraktivna i jednostavna za korištenje.
Ako ste zinteresirani za veće pozicije na internetu, da budete iznad konkurencije,možemo Vam ponuditi SEO optimizaciju web stranice.

Također bavim se i grafičkim dizajnom i industrijskom dizajnom. Ovdje je moj mini portfolio: www.hamza.studiohd.ba. Za više referenci, kontaktirajte me.

www.webtim.ba
[email protected]

Ne čini li ti se neozbiljnim nuditi SEO dok u topicu iznad pitaš kako naučiti SEO?

Samo pitam…

11 Likeova

Nudim seo kao junior a cilj mi je da budem senior :slight_smile:

Nije ti SEO baš isto kao i programiranje :slight_smile:

Na ovom forumu većina web majstora (početnici ili malo iskusniji, nije bitno) poznaje bar te neke osnove seo optimizacije, tako da mislim da ti ovakav oglas i nije neka reklama.

1 Like

Ovo je isto kao da ja nudim usluge postavljanja pločica a nemam pojma o tome. Prvo nauči barem osnove(koje nisi naučio sudeći po tvojoj web stranici), odradi kvalitetan SEO na par stranica za džabe da imaš neki portfolio pa onda možda možeš nuditi takvu uslugu. Ti bi zarađivao na nečemu o čemu nemaš ni osnovno znanje.

2 Likeova

Hvala na odgovoru ali zavrsio sam kurs juniora i na stranici www.webtim.ba nisam uopste nista poceo raditi SEO nemam vremena. Moj portfolio se sastoji od 20+ web stranica.

Vi ste još ludji kad se upuštate u raspravu sa ovim likom i trošite vaše vreme na ovako nešto. :joy:

3 Likeova

A ne znam uopste sto su pisali na ovo. Nije pitanje nego nudim usluge.

Gdje si zavrsio kurs juniora?

Faktički, ja nudim usluge web dizajna i SEO ali SEO ne radim, to mi rade moje kolege.

Ti bi bio onda junior u postavljanju plocica, ko autor posta :smiley:

1 Like

Ako ima certifikat onda moze :smile:

Kao što sam to već pitao, koji certifikat? Ovo me baš zanima

Certifikat da si zavrsio neko zvanje vezano za SEO ili da imas iskustva (dokaze, projekte) i da znas kako funkcionise SEO, na koji nacin , da razumijes. Sad je svako i keramicar i elektricar i zidar nazalost. Certifikat kao tvoje znanje, ne bukvalno papir i da pise Strucnjak za SEO…

pa ako je neko vec postavio plocice onda je on postao junior? samo treba uslikat sta je radio i to mu dodje ko certifikat? :smiley:

Ti mene ne razumijes. Koji je to SEO certifikat koji ti imas,ili bolje receno ciji? Semrush, ahrefs, Google ?

Pa da, iskustvo i radovi koji su uspjesno urađeni i to je to, o tome i ja pricam :slight_smile:

Portfolio ti mora biti prvo što neko vidi kada posjeti sajt :wink: Ako mi se sviđaju tvoji radovi, tek ću onda gledati da saznam malo više o tebi, a ne obrnuto.

Probaj ubaciti brojke u portfolio, prije i poslije rezlutate, itd.

Do brojki na početku karijere je najlakše doći sa vlastitim projektima. Prve poslove sam dobio kada su se FB lajkovi tražili, a ja u portfoliu imao stranice sa preko 100k lajkova. Niko me nije pitao kakvu sam školu, ili certifikate završio :wink:

2 Likeova

@Mentolinho imas li ti neki SEO sertifikat?

4 Likeova

Imam ja projekte ako želis mogu ti poslati da vidis nije problem