Nudim izradu web stranica & SEO

Ja se slazem da nijedan certifikat ne moze zamijenit iskustvo iz prakse. Ali onda ne mozes reci da imas certifikat i to junior, jer ga ocito nemas, barem ne po ovome kako objasnjavas. Ono sto mozes reci je da imas iskustva u SEO sa tim i tim projektima. Mene bi isto zanimalo koji su to sajtovi da pa da ja odradim SEO audit. Cisto zato jer me zanima kako je odradjen SEO na tim stranicama.

Prijatelju, ne znam zasto ste svi poceli odgovarati na ovaj topic kada nisam postavio pitanje. Nudim svoje usluge. Moj kolega radi SEO kao sto sam naveo gore a ja radim dizajn i ostalo. Mozes pogledati ove screenshot-e.

www.plaza.ba
www.autoankauffranke.de P.S. jos se radi SEO, i evo neki


Gle, ovo je forum. Rasprava je očekivana.
Ako želiš oglas bez rasprave postaviš oglas na KP i stvar riješena.

Ovak, o SEO-u nemam pojma u usporedbi s ekipom na ovom forumu.
Možeš li objasniti primjer na stranici Pokloni - Plaza

  • h4 je tekst “Naše preporuke”
  • h5 je brend proizvoda, npr. SHISEIDO, L’OCCITANE,…
  • sam proizvod nema h tag.
  • Na istoj stranici nema h1 niti h2 taga, dok je h3 tag potrošen za “O nama”, “Online shop”, “Plaza shop”,…
1 Like

Haha naravno da ne :smiley: Mislia sam se ubacit u ovu raspravu danas al na kraju sam odusta jer nisam ima zivaca

2 Likeova

Ako nešto nudiš na ovom forumu a povezano je sa bilo čime o cemu se ovdje piše, normalno je da će se kvaliteta dovoditi u pitanje.
To ti je kao da odeš na forum gdje se sastaju zidari, kažeš da si vrhunski majstor, a tvoji radovi izgledaju kao da ih je radio početnik.
Zato sam i pitao sve ono vezano za certifikate. Istina je da je praksa jaca od bilo koje potvrde ili diplome ali certifikat bi ipak nešto govorio.
Jednako kao što jedan lik na IZ forumu nudi izradu web stranica a stranica na kojoj to nudi izgleda kao da je iz 90tih i kao da sam ju ja radio lijevom nogom.

1 Like

Kolege ispreskakašte pitanjima momka načisto :joy:

1 Like

O plaza.ba ne vrijedi trošiti riječi. Tu nije rađen nikakav SEO - ovo je živi užas.

Pa zato i govorim, iskustvo je bitno i znanje. Moze svako reci da je majstor, dizajner ali daj mi da vidim sta znas raditi i onda je druga prica…

Plazi je povecan organski promet

Povećanje organskog prometa ne mora biti isključiva posljedica kvalitetnog SEO-a.
Veći broj indexiranih stranica, deindexiranje konkurencije i još sto čuda… Sve to može utjecati na promet.

Toliko od mene.

Moj savjet je da na ovom forumu ne nudiš SEO :slight_smile:

2 Likeova

Kao što sam naveo gore, ne nudim ja SEO nego moje kolege, ja sam samo napisao da imam usluge SEO-a. Ja radim dizajn i grafički dizajn a usput učim SEO :slight_smile:

Ovo ti je i moj savjet. Nisu kolege koje nude SEO postavile post ovdje na forum, nego ti, pa se nemoj izvlačiti s tim forama. Prema tome, nemoj to nuditi jer je kvaliteta tvog SEO-a(ili tvojih kolega, vadevr) jednaka nuli.

Nudim Vam izradu web stranice, modernu i kompatibilnu za manje uređaje.

Nudimo Vam sva rješenja digitalizacije na internetu, proučavam Vašu konkurenciju i samim tim radimo na tome da ih prestignete na internetu kada je promet i prodaja u pitanju.

Cilj je, da Vaša web stranica bude moderna, atraktivna i jednostavna za korištenje.
Ako ste zinteresirani za veće pozicije na internetu, da budete iznad konkurencije,možemo Vam ponuditi SEO optimizaciju web stranice.

Također bavim se i grafičkim dizajnom i industrijskom dizajnom. Ovdje je moj mini portfolio: www.hamza.studiohd.ba. Za više referenci, kontaktirajte me.

www.webtim.ba
[email protected]

Opet ti s tim. Ovo boldano lijepo izbaci jer nije točno. Vi to ne nudite - o SEO nemate pojma.

1 Like

Nudim Vam izradu web stranice, modernu i kompatibilnu za manje uređaje.

Nudimo Vam sva rješenja digitalizacije na internetu, proučavam Vašu konkurenciju i samim tim radimo na tome da ih prestignete na internetu kada je promet i prodaja u pitanju.

Cilj je, da Vaša web stranica bude moderna, atraktivna i jednostavna za korištenje.
Ako ste zinteresirani za veće pozicije na internetu, da budete iznad konkurencije,možemo Vam ponuditi SEO optimizaciju web stranice.

Također bavim se i grafičkim dizajnom i industrijskom dizajnom. Ovdje je moj mini portfolio: www.hamza.studiohd.ba. Za više referenci, kontaktirajte me.

www.webtim.ba
[email protected]

Nudim Vam izradu web stranice, modernu i kompatibilnu za manje uređaje.

Nudimo Vam sva rješenja digitalizacije na internetu, proučavam Vašu konkurenciju i samim tim radimo na tome da ih prestignete na internetu kada je promet i prodaja u pitanju.

Cilj je, da Vaša web stranica bude moderna, atraktivna i jednostavna za korištenje.
Ako ste zinteresirani za veće pozicije na internetu, da budete iznad konkurencije,možemo Vam ponuditi SEO optimizaciju web stranice.

Također bavim se i grafičkim dizajnom i industrijskom dizajnom. Ovdje je moj mini portfolio: www.hamza.studiohd.ba. Za više referenci, kontaktirajte me.

www.webtim.ba
[email protected]

2 Likeova

Nigdje veze sa vezom za SEO o tvojim stranicama ili tvojih kolega koje si ponudio.

A sad po ovom predstavljanju, mene, kao potencijalnog klijenta koji mozda trazi SEO si totalno odbio kao i vecinu ostalih na forumu.
Neki novajlija koji nudi nesto sto nije u kvalitetu sa velikom vecinom. Kolega sa ovog foruma, odbit ce sve klijente za dalju saradnju.

Mnogi drugi rade kvalitetnije SEO optimizacije i to po preporuci dosta clanova.
Tebi sretno u ostalom poslovanju.

1 Like

prijatelju sve sam vidio ali dugo nisam vidio da netko ima 46 ocjenu na pagespeedu, i još k tome kao bavite se time , registriro sam se samo da to napišem , fascinantno… 46…

3 Likeova

Nadji gore sto sam napisao u vezi ovog web sajta pa ce ti biti jasno sve.

Ne želim da ulazim u neku jaču i veću polemiku…
Stvarno je tačno! Sad sam testirao neke tvoje sajtove -stranice i sve su u opsegu page speed-a za mobilne do maksimalnih 50 . Jako je čudno da imaju tako malu brzinu , jer su neki od izrađenioh vaših sajtova to jest, DNS serveri koje koriste vaši izrađeni sajtovi su na cloudflare sistemima .

A među glavnim stavkama za dobar današnji SEO ( i uslugu SEO) je taj da sajtovi budu brzi, bez mnogo dodatnih kodova kao i grafičkih opterećenja jer google voli brze sajtove.

Prijateljski savet .
Ja da sam na tvome mestu izbrisao bih ceo ovaj post(ako se može) jer ovo će ti više doneti štete nego koristi.Ko god ovo pročita (neki ozbiljniji klijent) shvatiće o čemu se ovde radi i kako je loše

1 Like