Nudim izradu web stranica & SEO

Kao što sam gore napisao, ne nudim ja usluge SEO nego moje kolege koje rade to već 15+ godina. A ove sajtove koje sam ja dizajnirao tu nije urađen SEO jer nema potrebe za tome za sad. Neki ne čitaju poruke pa samo pišu što misle da je tako. Mi imamo dovoljno referenci vezano za SEO i dizajn i web dizajn.

Ne pricaju ti ljudi o SEO-u vec o samoj brzini i optimizaciji stranice za koju kazes da si ti ili tvoji kolege “strucnjaci”. Skroz je nenormalno da stranica bez ikakvih oglasa ima speed score od 40-50. Bolji score bi imala kad bi “mali od susjeda” napravia stranicu u Wordpressu ili cak i na Weeblyu. Ljudi ti daju prijateljske savjete a ti se vadis i opravdavas s nekim svojim razlozima. Jednostavno prihvati savjet i kritiku i pici dalje

Nemoj se vaditi ovako jeftinim forama. Ako tvoje kolege to rade već 15+ godina to ne znači da znaju. Možda sve te godine rade krivo i misle da znaju. Ja kod tebe nikad ne bi radio web stranicu.

3 Likeova

Najbolje bi bilo da ka sto ti je @Goci reka, izbrisi ovu temu (ako se moze izbrisat) i nastavi dalje. Za sve ostale preporucujem vam da mu nista ne pokusate govorit jer vidite da ne vidi dalje od svog nosa. Adio

1 Like

a sta ces ima bolida ovdje na ovom forumu baš se vidi dobro :slight_smile:

Dobro care, ima ko hoće da radi, većinom stranci :slight_smile:

Žao mi je tih ljudi jer očito ne znaju s kim imaju posla.

Hamzoni, opusti se. Niko te ne hejta, i niko ti ne misli zlo. Svi smo mi mislili u nekom trenutku to je to, imam znanje u malom prstu. Ali svaki dan svi učimo nešto novo.

Ne gledaj ovo kao prozivke nego se malo više posveti teoriji i uči na greškama, od velike većine forumaša koji su iznijeli svoje mišljenje iznad možeš dosta toga naučiti.

Update: Malo mi je crnjak i napisati, razočarati ću ozbiljne forumaše koji su željeli ispraviti krivu Drinu…

Momak ima 18-20 godina max.

2 Likeova

Naučio sam jedino od jednog momka koji je pricao na drugu temu koju sam otvorio , jedini je on pisao i odgovorio na pitanje a drugi strucnjaci su pisali kao i ovdje isto :). Primjeti se kad neko hoce nekog da nauci.

Imaš stotine korisnih tema koje su već otvorene na forumu i obrađene do najsitnijeg detalja, a ti ih još nisi savladao.

I tu nastaju problemi, što sebi ne dopuštaš objasniti da znaš podići WordPress sajt koji je u očima Bošnje odličan ima artikal online i online kontakt formu, njemu je vrh stvar ali čovjeku koji poznaje web ne možeš prodati tu priču.

4 Likeova

Slabo ja radim za naše ljude

Niko, kao što Zdenga reče, nije imao nameru da te uvredi ili nešto slično, samo su hteli reći da si na neprofesionalan način ponudio svoju uslugu, to je sve. :slight_smile:

Dijete. Neka ti je Bog na pomoći.

Pokušao sam pomoći, vjerujem kao i ostatak ekipe (pojedinci imaju više iskustva nego ti godina) ali ovo ignorisanje cijelog reply-ja i hvatanje za stvari koje samo tebi odgovaraju takvim ponašanjem si za mene završio karijeru i pomoć sa moje strane.

Predlažem ti lock :closed_lock_with_key: te napravi novi oglas ukoliko želiš ponuditi svoje polovične usluge na forumu.

4 Likeova

Dobro govoriš @Zdenga, slažem se 100%.

Dijete :slight_smile: ja sam svoje napisao , al kao što se vidi ovdje bolida ima na svakom ćošku, pa dodju i muhabete šta stignu :slight_smile: