Nudim izradu wordpress stranica

Nudim detaljnu i kvalitetnu izradu Wordpress sajtova

Izrada wordpress sajta uključuje:

Instaliranje CMS skripte.
Instaliranje željene teme (uključuje i premium nulled teme, 100% sigurne i provjerene) kao i njeno podešavanje.
Instaliranje preporučenih pluginova.
Instaliranje SEO plugina te kompletna SEO optimizacija.
Mali kurs za pocetnike oko rada na Wordpressu. (ukoliko je potrebno)
Podesavanje WP teme kako vama odgovara. (boja, dizajn, logo, widgeti, slideri)
Izrada logo-a i bannera. (ukoliko je potrebno)

Nadam se da sam sve naveo. Uglavnom radim neke jednostavnije sajtove (kao što se vidi po gore navedenom).

Cijena je 50 KUNA / 12 KM / 770 RSD / 7 EURA

CIJENA NE UKLJUČUJE DOMENU I HOSTING (sa time je još cca +150 kuna, ovisno o prostoru, prometu itd.)

Moguće platiti u bilo kojoj poslovnici banke, pošte, Fine, e-bankarstvom, on-line kreditnom karticom ili PayPal-om.

Kontaktirati me možete putem privatne poruke ovdje na forumu ili na mail: tsabic1@gmail.com :slight_smile:

Kakva ti je to izrada stranica instaliras ljudima temu koju skines sa interenta, ali eto vrijedi tih 7eura da se ne muce ljudi

Sceko ima ljudi koji i to ne znaju :slight_smile:
Tako da…
Msm da bi i tebi bilo pametno preci na wp :frowning: Jer su ri sajtovi jadni stvarnooo…

na cem je www.oklop.me nego na wordpress eto koliko se razumijes

Baš zato što je dosta jednostavno cijena je svedena na minimum. :wink:

Uh izvini druze na ruznom komentaru pomejso sam te sa Davor_R_Bergam. :smiley:Kod njega su sajtovi ko dlake iskreno :smiley:

S obzirom da ljudi jos uvijek uspjevaju prodati obicne wordpress instalacije neukima za 400kn, ovo je super cijena.

Ajmo se svi dogvoriti pa cemo sve nuditi besplatno. Ovakvo degradiranje struke od pridoslica koji bi na brzinu zaradili koju kunu treba poceti nastozije kaznjavati, izmedju ostaloga i permanentnim banovanjem korisnika. Sve u svemu velika katastrofa, a jos me vise iznenadjuje odobravanje clanova ovakvih cijena nego postavljanje ovakvog oglasa.

4 Likes

Po meni je ovo solidna cijena za usluge koje nudim (navedeno gore). Necu naplacivati 500kn obicnu stranicu koju moze napraviti svatko ko se malo potrudi, a posto ja imam dovoljno vremena zasto nebih zaradio nesto.
Po meni je degradiranje struke naplacivati neznam koliko visoke cijene za ovako jednostavnu izradu.
@creatifcode vjerovatno ti sebe smatras velikim strucnjakom sto znas napravito wp sajt (ako uopce znas)

Nemos tako druze tek si dosao i odma u sukob ulazis tipa “(ako uopce znas)” sa ljudi koji su ovde dugo godina, on zna mnogo vise nego sto ti mozes da zamislis, eto barem ono sto ja pratim dugo vremena tvrdim ti to. Ovo sto ti radis je ajde da kazem okej za tu cijenu ljudi cak naplacuju mnogo vise ovo, imam cak prijatelja koji uzima 200 do 250e samo u njegovom slucaju je Joomla, ali nije okej da ljudima instaliras nulled teme i slicno sto nije legalno i da to nazivas izradom WordPress stranica. Nevazno srecan rad, i moj predlog ti je ako si se vec malo bolje upoznao sa WordPress da uzmes da savladas bootstrap mozes sam fine teme da odradis.

1 Like

Ma ne smatram se uopce strucnjakom, a kamoli velikim.

Ma ne znam, evo ja onako tu u prolazu. Ja ni nemam pojma sta je WP. Jel mozes malo pojasniti? Hvala.

Ne ulazim sa nikime u konflikt niti planiram, napisao sam oglas sto nudim i da me ljudi mogu kontaktirati ukoliko zele. ovo je OGLAS te ne vidim razloga zasto netko ovo ima uopce komentirati?
Naravno da necu instalirati premium teme za ovu cijenu koju nudim. Ako su nulled teme ilegalne onda nemam sto pricati vise ovdje, to toliko govori o tvome znanju.
Molio bi moderatora da zakljuca temu jer nema potrebe za raspravom ovdje. Hvala.

Tema je sada zatvorena. Novi odgovori više nisu mogući.

3 Likes

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey