[NUDIM] Keywords research

Posto imam malo vise slobodnog vremena, a najvise volim da istrazujem, odlucih se da ponudim uslugu ovde.
U ponudi su dve vrste usluga, samo pronalazenje kljucnih reci na zadatu temu i pronalazenje plus organizacija clanka (H2, H3, pozicioniranje KWa itd)

Pronalazenje kljucnih reci:

• Pronalazenje glavne kljucne reci od min 500 m/s (uglavnom 2-3 reci)
  • Pronalazenje logtail kljucnih reci

Plus organizacija

• Nekoliko predloga za Title
  • H2 i H3
  • Raspored kljucnih reci unutar clanka

CENA:

• Samo pronalazenje po clanku (3 kljucne reci, jedna glavna i dve sporedne) - 10$
  • Organizacija - 5$

NAPOMENA: Kljucne reci su uglavnom easy do max moderate!

Prvih troje koji se javi ovde ili u inbox dobijaju kljucne reci za po jedan clanak u zamenu za review.

20% off za 10+ clanaka

6 Likes

Evo računaj me za review.

1 Like

Pusti mi na pp detalje, pa da pocnem sa radom :slight_smile:

Bitna napomena, koristim najbolje alate za trazenje (Ahrefs, Longtailpro i KWFinder).

2 Likes

Prikljucujem se za review.

1 Like

Inbox detalje :slight_smile: Jos jedan review slobodan, jos malo pa nestalo :slight_smile:

Moze review evo i meni :slight_smile:

Moze naravno, posalji detalje na PM.

Evo ja da napišem review.

Vrlo brzo mi je @Jeronimo034 dostavio ključnu reč. Tražio sam mu za amazon affiliate, pošto tu nemam nešto puno iskustva sa traženjem dobrih fraza.

Keyword je oko 1.300 mesečnih pretraga, ovako na prvu deluje okej, KD je 0 uglavnom. Deluje da bi tu moglo da se rangira, možda čak i podignem sajt oko toga ako ugrabim vremena do kraja godine pa ću baš testirati.

Ovako skroz korektna analiza, saveti, smernice i informacije dostavljene od Jeronima, tako da kome ovo treba može dobro poslužiti, samo mu napišite šta vam tačno treba i može pomoći :slight_smile:

Srećno sa uslugom Jeronimo!

2 Likes

Evo i mog review-a:

Kljucna rec isporucena na vreme, takodje za Amazon affiliate. Ima 500 mesecnih pretraga + tri longtail keyworda sa 200 mesecnih pretraga.

Analiza je kompletna, vidi se da Jeronimo korist najbolje alate i tu nema promasaja. Ovih dana cu da napisem jedan dobar clanak za ovu kljucnu rec pa javljam rezultate za par meseci.

Svakako preporucujem @Jeronimo034 za keyword research posto daje sve informacije na tacni, vi samo treba da radite po njegovom uputstvu.

@imemperor1 @Adulterer hvala za review! Rezultati mogu da budu jos bolji sa detaljnim informacijama sta se trazi. Ali i ovako je to sasvim ok.

Jos jedno mesto ima za review posto @d1namic se ne javlja od juce za detalje. Naravno ako se javi njemu ide :slight_smile:

2 Likes

Ako ti se nije niko javio do sada, može onda i meni za amazon nešto?

Evo i mog review-a:

Ključna riječ isporučena jako brzo.Analiza je kompletna,sa savjetima kako napisati članak te kako ga rangirati, kao i analiza konkurencije.
Ukratko preporuka sa istraživanje i analizu ključnih riječi.

1 Like

Da se javim i ja, probao sam to što je @Jeronimo034 ponudio, te moram reći da sam brzinom i efikasnošću prilično zadovoljan. Dobio sam glavnu ključnu riječ i nekoliko long tail za koje vjerujem da imaju potencijala, te ću svakako probati s jednim jačim člankom i nekoliko linkova ka njemu, pa ćemo vidjeti gdje će me to dovesti. Good job.

1 Like

Također moram pohvaliti Jeronimo034 na opširnoj i brzoj analizi. Uz samu ključnu riječ dobio sam i savjete kako napisati članak, analizu konkurenciju i usluga je uistinu opširna i kvalitetna. S obzirom na nisku cijenu ove usluge smatram je vrlo kvalitetnom i vjerujem da ću je u budućnosti koristiti opet! :slight_smile:

1 Like

@spale @mrcina @d1namic hvala za review! :slight_smile:

U toku dana cu da postavim jednu analizu za random KW cisto da i drugi mogu da vide kako izlega.

1 Like

Ja bi isto pohvalio kolegu @Jeronimo034
Hvala na trudu :blush:

1 Like

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja