Nudim lajkanje komentara na news portalima

Nudim lajkanje i dislajkanje komentara članaka na nekim od naših najvećih portala.

Na spomenutim portalima prikazivanje komentara ispod članaka ovisi upravo o omjeru lajkova/dislajkova, odnosno na vrhu su uvijek prikazani najbolje ocijenjeni komentari, a nekoliko top komentara su prikazani i na samoj stranici članka.

Ako netko ima želju free bez obaveze testirati neka se javi, a ako sve ispadne kako treba voljan sam i prodati pokoji lajk. :wink:

Za sve one koji žele kupiti lajkove/dislajkove ili ih zanima o kojem se news portalu radi ne bih javno pa možemo preko PM, hvala.

može meni…

pojasni šta točno nudiš?
Komentiranje po njihovim portalima ili i koja je cijena?

Lajkanje ili dislajkanje komentara koje želiš.

Ti mi ne djelujes bas kao lik koji skuplja lažne profile…tak da vjerujem da si našao propust u dotičnom portalu/ima. Ne kontroliraju dobro tko lajka/dislajka? :slight_smile:

Zaboravih napomenuti - ne radi se o Facebook lajkovima niti (lažnim) Facebook profilima. Portali imaju svoj user system gdje ne možeš lajkati/dislajkati komentar ukoliko se nisi prethodno registrirao na portal i ulogirao.

To se dalo skuziti iz već rečenoga…ali opet bi morao imati njihove lazne profile…ili koristiti propust…

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey