Nudim: Link u potpisu na forumima i/ili HomePage-u

ostvareno par saradnji.

ajde javi se na private s cijenom i o kojem se foruimam radi
Lp

Ima dosta slobodnih linkova.

aktuelno konstantnoooo…

ima mjesta za linkoveeeee

I jel netko uzeo tu uslugu od @El_Mero … imate li kakvih feedbackova … statistika … ?

Ima ih dosta… Ali neću javno da ih pominjem, iz jasnih razloga.

Samo ne razumijem koja je poanta backlinka koji ce se maknut za par mjeseci…da prodajes backlink za trajno okey ali ovako mi nema bas smisla tim više što su forum linkovi no-follow i po toj cijeni.

Do follow su.

Može i trajno ako je neko zainteresovan, što da ne. :wink:

Ostvarena još jedna saradnja…

Buduci da je @El_Mero naveo da ima vise suradnji, molio bih da mi se netko javi na PM od korisnika tko je uzeo … pa da cisto vidim kakav je odaziv i jel se isplati navedeno. Hvala unaprijed.

Mozda sam otišao “predaleko” (jun 14) ali nije mi jasno kako to moze poboljšati SEO ? Mislim na tako kratko vreme, 2 meseca je ništa za SEO? i to posle da se skine link…pa i da stoji 6 meseci da se skine neće mnogo da pomogne…izvinjavam se unapred nisam čitao celu temu pa sam možda nešto propustio

EDIT: takođe mislim da je većina ozbiljnih foruma nofollow pa pretpostavljam da su i ti koje vi nudite…

EDIT2: Ok, video sam da su dofollow :smile:

Pa po nekoj logici stvari … taj link u potpisu nije samo za SEO, vec postoji mogucnost da ce netko i kliknuti na njega od aktualnih korisnika koji citaju/pisu postove.

Pa ne znam baš koliki traffic može da donese post iz 2010 godine na primer od 20 stranica…gde će stajati link u potpisu…ali ok možda grešim :smile: mislim da bi neki traffic donosio samo ako je neko baš aktivan na novim temama na tom forumu.

Nalozi su aktivni… A posjeta itekako ima… Uz to, dofollow su…

još malo pa nestaloooo

Šta ljudi danas sve ne prodaju, prosto ne možeš da veruješ :slight_smile:

Ja jos cekam da se netko javi ili public ili na PM tko je kupio od @El_Mero ali ocito je ovo FAKE da su neki vec kupili … inace bi se javili sa dobrim ili losim komentarima … :slight_smile: Zelim da me netko razuvjeri …

1 Like

Ne znam zašto bi se iko javljao… Ali OK, kasnije ću ti poslati nekoliko osoba koje su uzele link, pa ih kontaktiraj.

A što čekaš feedback? Pa čovek će ti valjda reći koji su forumi, gde su linkovi i koja je cena pa ti sam proceni da li vredi ili ne… Ne može ti on garantovati bilo šta drugo…

1 Like