NUDIM: Linkbuilding forumima

Pozdrav webmajstori!

Nudim uslugu linkbuildinga forumima. Ovo je samo jedna od usluga koje inače radim (ostale imate ovdje), ali je trenutno vrlo popularna, pa sam odlučio navedenu odvojit u posebnu temu i dizati ju kada odlučim potražit nove klijente za ovu uslugu.

Inače imam stalne klijente za ovo, redovno radim kampanju nekolicini članova, ali su trenutno dva člana uzela pauzu, pa se otvorilo vremena za nove suradnike. Pošaljite što više detalja u inbox te ćemo napraviti ideju i kampanju baš za vas.

Javljajte se samo ako vas usluga zanima. Nemojte obećavat da ćete uslugu koristit ako to ne planirate, čisto da zbog vas ne stopiram nekog drugog klijenta. Inače, to je postao čest slučaj na ovom forumu u zadnje vrijeme (najčešće je odgovor “javit ću se za par dana”, ali tih par dana nikako da prođe).

Također, nemojte oglašavat svoju uslugu u ovoj temi, za to možete napravit vlastitu. Cijenite konkurenciju baš kao što je ja cijenim i ne komentiram tuđe oglase i spamam. Hvala na razumijevanju unaprijed.

Veselim se novim suradnjama.

koja cijena linkbildinga

i mene zanima cijena ako mozes poslat pm

Moze i meni cijena na pm

Ostvarene neke nove suradnje, jedan od klijenata se danas vratio linkanju, a to je i prije nego sam ga očekivao, stoga za sada ne prihvaćam nove klijente jer ne stignem sve odradit (osim u iznimnim slučajevima mogu prihvatit - ako je long term i tematika mi je dobra - stoga, uvijek tu opciju ostavljam otvorenom).

Hvala svima koji su se javili, posebno onima koji su napravili suradnju. A hvala i onima koji nisu prihvatili ponudu, al im nije bilo teško napisati barem “hvala na ponudi” nakon što su je dobili u inbox.

Ponovno nešto vremena slobodno za linkanje, zainteresirani inbox.

Skrećem pažnju na:

Odrađene manje kampanje za 4 nova korisnika ove usluge, većinom strani forumi u pitanju, iako preferiram domaće. I dalje određenim članovima radim long-term kampanje, a kako se opet otvorilo nešto vremena, možete me kontaktirat na pm za ovu uslugu (ali i svaku drugu koja vam treba).

Inboxirajte me.

I strani forumi igraju? :smile:
Kad je tako; pošalji i meni ponudu, ali uz cijenu napiši i što ću dobiti za to; kakve linkove, gdje (u textu ili potpisu), koliko do-follow, a koliko no-follow? U kojem vremenskom rasponu? :relaxed:
Niche je igrice online isključivo na stranim Forumima, a očekujem da to NE budu spammy linkovi, ne daj Bože sa nekim automatom, to bih odmah primijetio.

Hvala. :sweat:

Pozdrav @c3po !

Hvala na interesu za mojim uslugama. Kao što već rekoh prije, radim i domaće i strane forume, ali preferiram domaće jer su češća narudžba (cijene manje), a posao je bolje razrađen. Ne koristim nikakve alate, već se linkovi “ručno” ubacuju u svaki forum unutar posta, lijepo upakiran da ga moderator ne dira. Uostalom, plaća se samo onaj link koji ostane aktivan minimalno 5 dana od dana objave posta (što je, ja vjerujem, jamac da će link ostati trajno na forumu).

Nažalost, ono što je najveći problem u ovom tvom upitu je nicha stranica koju je potrebno linkati. Već sam imao nekoliko narudžbi gdje sam odbio linkati igrice jer je prolaznost takvih postova nikakva, te mi nije isplativo raditi po istim cijenama navedenu nichu. Osobno ti mogu napravit neku ponudu koju ću ispoštovat i odradit, jer nije da to nije moguće odradit, ali iskreno mislim da ti se cijena neće svidjeti. Ako svakako želiš ponudu ja ću ti je poslati.

Živjeli! :slight_smile:

Riječ je dakle o postavljanju linkova na već napisane postove? :blush:
Daj daj, kompletnu ponudu mi pošalji. :unamused:

Živio i ti meni. :smile:
P.S. Odgovorim ti u svakom slučaju.

1 Like

Ne u postojeće, već objaljujem nove postove i linkam na tvoj sajt, članak, šta god. Tokom večeri, nakon što završim današnje “zadatke”, poslat ću ti ponudu i više detalja. :wink:

Naravno Mrcino,
Uzmi si vremena. Nema žirbe, i sutra je dan. :relaxed:

@mrcina ajde ako ti nije frka pošalji meni ponudu za link building forumima i pisanje seo clanaka niche je igrice takoder i to domaci web.
lp

Samo da javim da sam surađivao sa članom @mrcina i da je sve odrađeno jako profi i bez ikakvih nejasnoća.

1 Like

OK, zadnji bump pa idemo na “predah” od linkanja i većine drugih poslova minimalno 3, a potencijalno više mjeseci. Naime, od idućeg mjeseca mi kreće sezona i full time job, uz taj job imam dogovoren i s jednim članom foruma dugoročnu suradnju (takoreć, isto full time), tako da sam prebukiran (možda neću ni taj job stići svaki dan radit, ali ću se potrudit da stignem u većini slučajeva).

Definitivno neću prihvaćat nove poslove, a sve aktualne ću suradnje ću, nažalost, morat stavit na stand by do daljnjeg. Svi ljudi s kojima imam takve suradnje (aktualne) su obaviješteni o tome.

Dakle, nove i (privremeno) zadnje narudžbe za linkanje forumima primam do 20.05. u 23:59. Što kasnije naručite, biti će manje vremena za sporije linkanje, svaka kampanja će završiti do 01.06. (minimalno neslužbeno, koji su koristili usluge znaju o čemu je riječ).

Malo statistike za kraj: Preko 60 domaćih foruma, gotovo 1000 postova napisanih za potrebe linkanja. Broj foruma i postova će rasti i rasti.

BUMP: Dižem temu i nadam se ostvarivanje novih suradnji. Nije da imam previše slobodnog vremena, ali linkati neke nove stranice koje još nisam bi svakako mogao, pa svi zainteresirani mogu se javiti u inbox za detalje (svakako navedite koju stranicu bi linkali jer ne prihvaćam baš sve tematike).

Moram napomenuti kako imam dvije jako velike suradnje ostvarene preko drugog foruma za ovaj posao, te nekoliko standardnih narudžbi s ovog foruma, sve dugoročne suradnje aktivirane nakon sezone, za sada ljudi zadovoljni, baš kao i ja s njima.

I dalje aktivno. Zainteresirani inbox.

1 Like

Pozdrav ako neko nudi neki slican servis nek se javi, isto tako kupujem linkove sa domacih sajtova koji imaju DR20+ i ne previse linkovanih sajtova.

Lep pozdrav.