Nudim Održavanje Instagram Profila

Pozdrav svima,
Vidim da ima mnogo ljudi koji se bave Instagramom no ne ide im baš od ruke stoga sam odlučio napraviti ovaj oglas. Aktivno se bavim Instagramom već nekoliko godina i uz to imam mnogo slobodnog vremena.

Ono što ja nudim je slijedeće:

Followanje i Unfollowanje specificnih usera u vašoj niši (Tako dolazimo do povećanja broja followersa)
Lajkanje targetiranih slika u vašoj niši
Dnevno objavljivanje vaših slika sa više primjera captiona

Ovo je idealno za osobe koje nemaju vremena voditi Instagram profile.
Cijena održavanja je 7$ po Instagram računu. Ukoliko nemate proxy,mogu uključiti u cijenu moj proxy server.

7$ mesecno?

Zainteresiran sam, posalji mi cijene za vodenje 3 profila od nule na mjesecnoj bazi.

1 Like

pm

1 Like

Tako je :slight_smile:

Javljam ti se sutra za jedan nalog.

Moze,pozdrav :slight_smile:

Kupio instagram profil od 4nusnation i platio za vodjenje istog.
Sve je proteklo brzo, efikasno i bez problema.

Preporuke ! :wink:

1 Like

Zahvaljujem :slight_smile:

Bump!
Ostalo je još samo nekoliko slobodnih mjesta :slight_smile:

1 Like

Nakon nekoliko uspješnih suradnji,otvaram jos 5 slobodnih mjesta!

Svaka cast ali jel malo premalo 7$ za vodjenje profila? Ili se sve radi automatski?

Sve se postavi automatski. Cijena je malo jeftinija u odnosu na druge usluge,no to je iz razloga zato sto imam vecinom koristim samo svoje profile,ovo sam ubacio kako bi popunio prazan prostor na serveru :slight_smile:

1 Like

BUMP!

U uslugu ubacujem i izradu Instagram profila te dovodenja do 1,000 followera
Vrijeme trajanja usluge do 1,000 followersa ovisi o vasem nicheu,najčešće unutar mjesec dana.
Cijena tog paketa iznosi 20$.

BUMP! Ugradio sam VPS i uzeo nove proxy servere tako da od sada ima neogranicen broj mjesta!

Svaka preporuka servisa, koristim vec mesec ipo i imam samo reci hvale.
Za mesec ipo koliko saradjujemo nalog mi je uduplatio followere, sa 2k sam dosao do 4k, a zadnjih nekoliko dana od kad smo ubacili dva posta dnevno nalog ide bas dobro napred.
Realno za 7$ ne moze da se kupe ni lazni pratioci a ovde se dobiju i pratioci i svakodnevne objave! Tako da ako imate instagram naloge i mrzi vas da ih odrzavate ovo je prava stvar, vredi svaku paru!

1 Like

Mozda sam zainteresirana no zanima me kako bi to tocno islo. Ja ti posaljem slike i opise za slike za sljedecih mjesec dana i ti stavis da se to automatski objavljuje svaki dan?

Zahvaljujem na reviewu!

1 Like

Tako je,posaljete mi log in podatke i ja mogu sam pronaci koje ljude targettirati ili mi vi mozete reci ako imate neke po zelji. Program automatski objavljuje svaki dan i ako imate problema u pronalazenju odgovarajucih hashtagova tu vam isto mogu pomoci.

  • od mene za korektnost kao i dobre rezultate koje je ostvario u ovih mjesec dana :grin:
1 Like