Nudim Održavanje Instagram Profila

Kupio instagram profil od 4nusnation i platio za vodjenje istog.
Sve je proteklo brzo, efikasno i bez problema.

Preporuke ! :wink:

1 Like

Zahvaljujem :slight_smile:

Bump!
Ostalo je još samo nekoliko slobodnih mjesta :slight_smile:

1 Like

Nakon nekoliko uspješnih suradnji,otvaram jos 5 slobodnih mjesta!

Svaka cast ali jel malo premalo 7$ za vodjenje profila? Ili se sve radi automatski?

Sve se postavi automatski. Cijena je malo jeftinija u odnosu na druge usluge,no to je iz razloga zato sto imam vecinom koristim samo svoje profile,ovo sam ubacio kako bi popunio prazan prostor na serveru :slight_smile:

1 Like

BUMP!

U uslugu ubacujem i izradu Instagram profila te dovodenja do 1,000 followera
Vrijeme trajanja usluge do 1,000 followersa ovisi o vasem nicheu,najčešće unutar mjesec dana.
Cijena tog paketa iznosi 20$.

BUMP! Ugradio sam VPS i uzeo nove proxy servere tako da od sada ima neogranicen broj mjesta!

Svaka preporuka servisa, koristim vec mesec ipo i imam samo reci hvale.
Za mesec ipo koliko saradjujemo nalog mi je uduplatio followere, sa 2k sam dosao do 4k, a zadnjih nekoliko dana od kad smo ubacili dva posta dnevno nalog ide bas dobro napred.
Realno za 7$ ne moze da se kupe ni lazni pratioci a ovde se dobiju i pratioci i svakodnevne objave! Tako da ako imate instagram naloge i mrzi vas da ih odrzavate ovo je prava stvar, vredi svaku paru!

1 Like

Mozda sam zainteresirana no zanima me kako bi to tocno islo. Ja ti posaljem slike i opise za slike za sljedecih mjesec dana i ti stavis da se to automatski objavljuje svaki dan?

Zahvaljujem na reviewu!

1 Like

Tako je,posaljete mi log in podatke i ja mogu sam pronaci koje ljude targettirati ili mi vi mozete reci ako imate neke po zelji. Program automatski objavljuje svaki dan i ako imate problema u pronalazenju odgovarajucih hashtagova tu vam isto mogu pomoci.

  • od mene za korektnost kao i dobre rezultate koje je ostvario u ovih mjesec dana :grin:
1 Like

Zahvaljujem!

Mozes za 7$ kupit skoro 10,000 laznih pratioca :smiley:

Kakve koristi imas od 10,000 laznis pratioca? :smiley:

1 Like

Pa to mu dodje isto kao i da nemam ni jednog :slight_smile:

Imas velike koristi ako ih znas prodat :slight_smile:
To je samo bio odgovor Jeronimu na to da za 7$ se ne mogu kupiti lazni pratioci

Zelim da pohvalim saradnju sa @4nusnation . Za ovih 7$ mjesecno se isplati saradjivati sa njim. Dobijam oko 600 pratilaca nedeljno, svaki dan postam po 1 do 2 slike i pun mi inbox :smiley:

2 Likeova

Hvala na reviewu!