Nudim pisanje članaka, optimizaciju sajta, kreiranje WP sajtova

http://www.dodaj.rs/f/1i/Xl/4DEhouQB/bczxax9.png

Klikni na sliku gore kako bi se ista uvećala i kako bi mogao da pročitaš ponudu! :slight_smile:

BUMP - trenutno 20% akcija na sve tekstove u vecoj kolicini, takodje optimizacija WP sajtova je do 1. maja smanjena sa 40e na 20e…

Trenutno
Broj klijenata za tekstove: 4
Broj klijenata za izradu sajta: 2
Broj klijenata za optimizaciju sajta: 1

Sve primere tekstova, sajtova i svih mojih usluga dobijate kada mi se javite na e-mail ili ovde na PP. Placanje Skrill-om meni najvise odgovara trenutno!

BUMP… 20 znakovaaa

3 narudžbe izrade WP sajta odrađene! :slight_smile:

AKCIJA

Izrada WP sajta, SEO podešavanja, ubrzavanje, grafički dizajn (logo, baneri…) - 50e

Već je četiri klijenata za akciju, ima mesta za još 6 klijenata zato požurite jer se sve jako brzo puni :slight_smile: Koliko dobro radim i ostalo mogu potvrditi moji klijenti ukoliko su voljni da se jave u temi :slight_smile:

1 Like

Los, ne preporucujem da uzimate. :confused:

Salim se, naravno. DImitrije je odlican, vidi se da ima znanje. Cak mi je izasao u susret i pomogao oko jos nekih stvari. Radio je optimizaciju u nedjelju, juce i danas ( nakon 3-4 dana ) posjeta se znatno povecala, sajt mi je ubrzao za duplo i jos druge stvari da ne hvalim previse.
Odlican :smile:

1 Like

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey