Nudim pisanje i objavu guest postova

Pozdrav svima, nadam se da niste danas pretjerali sa hranom i picem :smiley: iskoristicu praznicnu atmosferu da vam ponudim usluge guest postova. Dakle, nudim pisanje i objavu guest postova na slijedecim sajtovima:

gamebox.com.hr

informator.com.hr

http://abc.ba/
Cijene se krecu od 20 do 40 eura, osim za racunalo koji je 70 eura.

Za sve informacije javite se u pp.

Hvala @c3po

EDIT: imam i dosta portala iz Srbije, ali ne mogu link okaciti, svi su jaci od ovih i cijene idu od 40+ eura.

1 Like

Jel ovo aktuelno jos?

Sve osim akosa i abc.

Tu su jos kameleon.ba, zenit.ba, zenski.ba, bugojno-danas.info, crsp.ba.

1 Like

to ti partneri, imamo ih i mi dosta. pisi na pp

1 Like

A što vam Deutsche Welle odradi dobar PR članak :joy:

no follow :frowning:

1 Like

Al opet dobar PR :smiley:

2 Likes

Nema to veze.

To je važno.

Google vidi svaki link i vrednuje ga kako i treba. Nofollow samo znači da link nije informativnog karaktera (da nije poveznica i autoritet nekog stava) ali je svakako dobar link i dat će autoritet stranici, pogotovo ako dolazi sa stranice koja ima tako jak PR

1 Like

Hvala ivan, fkt nisam znao to, mi imamo dosta mogucnosti da poguramo svoje medije kroz partnerske. Dakle isplati nam se ipak raditi u tom smijeru? Ja sam mislio da sa dofollow radi posao :smiley:

Ma i najobičnija usmena predaja je čudo, tipa “rekla/kazala”, ne mora sve biti “digitalno pismeno”, mnogi će pročitati da postojiš, neki će zapamtiti, kasnije ručno utipkati i tako to ide… :slight_smile: :+1:

1 Like

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey