[NUDIM POSAO] prodavanje promocija! Zarada najmanje $100 tjedno!

Dobro vecer dragi ljudi, pokusat cu bit kratak, nudim posao, posjedujem kanal: www.youtube.com/DAILYRAPTRACKS , na kojem radim vec par godina, a zadnjih par mjeseci radimo na ovaj nacin koju cu sad ispricat.

Dakle, trazite repere po instagramu, amerikance najvise, mogu i njemci, spanjolci, samo ne balkanci.
Ali zarada je najveca na amerima, javite im se na instagram ili preko neceg drugog, nadete ih pod hashtagom rappers ili tako nesto, uletite im s nekom pricom kao, hej, zasto imas tako malo pregleda na pjesmama? imam druga koji te moze postavit na opasan kanal, mogu ti sredit puno jeftinije, i tako, smislite svoju neku shemu.

Zarada je 30% od svake transakcije, nikad ih ne trazite ispod $70, uvijek im kazete da ce dobit barem 5k pregleda ako pita, za te pare.

Sto vise para posalje, vise ce pregleda dobit, npr za $200 dobije barem 22k, ili tako nesto, naravno, posto su svi oni no name reperi, treba im uvijek kupovat preglede bez obzira na subscribere, neki likovi na kanalu imaju i organski puno pregleda, al to je sve slucajnost i do yt, pregledi su uglavnom kod lika s kojim radim dugo oko 1$ za 1k, pa onda kad mu obvecamo da mu mozemo sredit npr 25k pregleda, preko insta promocija, fejs i to, smuljamo ga malo,… onda taj trosak od 25$ podijelimo na 2… u 12. mjesecu smo imali oko 30ak transakcija, moze se stvarno dobro zaradit, pogotovo ako imas svoju semu, volju i barem sat i pol dnevno.

Kad artist prihvati ponudu, saljete im ovaj link za naplatu; PayPal.Me , a nakon toga, ja vama saljem 30%, imamo vec messanger grupu na fejsu u kojoj raspravljamo o svemu, al htio bi napravit jos jednu svjezu za sve koji se zele prikljucit, ako bude bilo zainteresiranih, napravim grupu cim prije.

Kad artist posalje novce, recite mu da posalje pjesmu na [email protected] , moze bit music video ili cover slika s pjesmom.

Znaci u sustini prevara :slight_smile: Fino.

3 Likeova

Nikakva prevara, svakom mladom artistu dobro dode nekakva platforma za pocetak, takoder imamo stalne musterije koje su vec submitale preko 10 pjesama.

Obecas mu da ce ga pogledati X ljudi, a zapravo ga ne pogleda (jer je kanal mrtav) i ti kupis X pregleda da bi on mislio da su ga ljudi stvarno pogledali. Ako to nije prevara onda ne znam sta jeste.

6 Likeova

Nije prevara, jer i ti pregledi znace, ljudi ce uvijek kliknut na video sa npr 10k pregleda nego sa 200, dugo sam u ovome, znam sta govorim

Je prevara, je ako ne pogledaju stvarni ljudi. Ak je netko dovoljno glup da to plati onda fakat sam si je kriv.

Posalji upit na youtube dali je dozvoljeno kupovat lazne preglede?

Druga stvar bi bila da imas jaku medijsku sirinu da fakat pustis te pjesme stvarnim ljudima.

Ne lajkam mutne poslove.

To je vid prevare.
Prodavanje magle = nabijanje laznih pregleda.

2 Likeova

koliko je Wiz Khalifa platio za promociju ? :grin:

Sto sve prolazi ■■■■■ ti muku

Nema sat vremena da sam vidio kanal pod nazivom You Thube :stuck_out_tongue: A gdje je onaj jos kanal sa nazivom 1mil views :slight_smile:

Imaš super poslovnu ideju koju želiš uništiti sa lažnim pregledima…

1 Like

■■■■■ ti sunce na šta sve ljudi pare uzimaju hahahhaha svaka vam čast svega mi

2 Likeova

Ja sam imao ovakvih ideja mali milion, ne samo na internetu, ali nikad nisam htio jer ne želim nešto drugima što sebi ne bih htio.

hahahahha ovdje ne znam jesu gluplji ti crnci sto ti salju pare ili ti koji si sve to ovdje napisao, i sad sto bi neko uzimao 30% od tebe, kad ce to isto uraditi i uzeti 100% za sebe :grin::grin::grin:

2 Likeova

Kako ocete decki, mi vrtimo oko 3k$ mjesecno, ako se predomislite, javite

1 Like

Kupovanje pregleda direktno krsi youtubeov ToS + vara ljude da ce im 5k ljudi videti video.
Ne znam zasto je ovoliko dugo na forumu, pa ljudi su i za vece gluposti dobijali ban :slight_smile:

2 Likeova

Pregledi koje ja kupujem nisu botovi, imam indijca koji je doktoriro ovo, ne znam kako ih dovlaci al ima svoju proceduru

Sve si rekao s ovime.

3 Likeova

straight outta India…