[NUDIM POSAO] prodavanje promocija! Zarada najmanje $100 tjedno!

Jer to znaci da je 100 % neprimetan za Youtube prekrsaje?

Jos jedan primjer zasto se ovakve teme ne brisu.

1 Like

Ocito je ako radimo vec 2 godine

Jos dobio kanal i verifikacioni bedz :joy: pored video snimaka ima i reklama,nije valjda da kanal ima i monetizaciju :grinning:

ako je indijac onda nema razloga sumnjati u poštenje

ti indijci i pakistanci su prvi na svijetu što se tiče blackhata, provjereno

Sigurno ima mnogo velikih kanala,facebook,twiter naloga… gde promovise ove mega zvezde,kao primer “pogledajte ovog novog bota sto pokusava da peva”.

a balkanci odmah iza njih

1 Like

Sumnjam da je itko od ovih “repera” bilo sto platio.

Mogu i ja napraviti kanal uplodati Severinu, Rozgu, Lidiju Bacic i jos sisa i guzica i eto platile mi da se promoviraju na mom kanalu.

1 Like

Nudim posao, za sve koji imaju sat dva slobodno dnevno, jako je jednostavno, potreban vam je instagram profil i pomalo znanja o marketingu!

Sve pise ovdje;

Zar nije bio vec ovakav post prije? :smiley:

Nije, prodavao je YouTube kanal nekidan, ali izgleda da je odustao. :blush:
Sad znamo barem koji je to kanal. :o:

Ma nikako da nadem sajt za prodaju, samo mi se scammeri javljaju, pricekat cu i radit do tad, slobodno probajte u 12. mjesecu sam imo ekipu zaradili smo oko 6k$, ne znam zasto hejtujete svaki nacin zarade koji je malo izvan vase granice “normale”

Bio je ovakav identican post (nmg naci) gdje se radilo o slicnoj usluzi… kao ljudi ganjaju repere, pa im se salje fake views na njihov video da im se uzme 100-200$ koliko ko da :smiley:

Sumanjam da je bio moj post, jel zelis radit?

Evo ja sam zainteresiran za posao. :grinning:
Samo mi reci…

Pitas ih za budzet, koliko para imaju, npr sve do 130$ dobiju 5k pregleda, 10k za 140$, 15k za 200$ i tako, pitaj me u inbox koliko moze dobit za odredene pare ako ima veci budzet.

Kako im možemo poslati baš određen broj pregleda osim ako to nisu botovi? :neutral_face:
A jesu, naravno. :grinning: :o:

S tim se ne trebas zamarat, na tebi je samo da nades lika koji je spreman platit promo, ostatak posla je na meni

Kako ne treba pa moras da mu kazes, da bi znao sta prodaje ljudima. Dal su stvarni ili fejk, jednostvno pitanje ili su pregledi sa nekim proxy botom.

Vidim i Sceko je zainteresiran za business. :grinning:

Sve je dobro dok svak’ ne počne radit’ svoj dio posla. :wink: :o:

Ne ja sam zainteresovan da vidim samo koja vrsta prevare se vrsi i na koju foru ljudi uspijevaju da uzmu novac. Sto ne kazem u negativnom smislu vec pozitivno svaka cast.

Sve ide preko paypala, ni jednom do sad nismo imali nezadovoljnog lika, 90 posto vas su neradnici ovdje koji jedva cekaju kad netko sa nekom idejom dode da ga popljuju, tuzno zapravo, iskreno mene boli ku*** ja sam stabilan, htio sam vam ponudit lagan money al eto je*ite se sa vasim cuvanim sajtovima koji zarade 0.48$ tjedno, al eto nisu svi takvi, javilo mi se par normalnih likova, pocinju veceras :stuck_out_tongue: