[NUDIM] Pravljenje AdSense naloga *Sve drzave*

Pravim AdSense naloge za sve drzave.
NE prodajem vec napravljene naloge! Pravim ih sa vasim podacima.
Cena ove usluge je 100 evra.

Nacini placanja: licno (Beograd), PostNet (Srbija), Paypal (ljudi van Srbije).

Kontakt PM ili lukam@null.net

Ljudi jel ovo Google poceo da naplacuje otvaranje naloga 100e

U oglasnim temama smiju sudjelovati samo interesenti, s pitanjima vezanima uz predmet oglasa. Opažanja i komentari ostalih (neinteresenata) o samim oglasima i predmetima oglasa nisu potrebni, već se isti mogu podnijeti izravno moderatorima ukoliko su konkretni i konstruktivni. Općenitije primjedbe na moderiranje otvarajte u kategoriji “forum”.

Zanimljivo, jel pravis sa istim Websajtom-om, IP adresom? ono kad jedan account dobije ban cijela ekipa istovremeno dobije" your account disabled". :smiley: i jos im naplatit 100EU ccc…

Ne. Svi podaci su jedinstveni.

@NekoIzMase
Sceko je korektno reagirao, nema potrebe za flagiranjem. Istaknuo si cijenu za nešto što je besplatno, a svaki webmjastor bi otvaranje adsense acc-a trebao znati napraviti žmirečki :slight_smile:

3 Likes

Svi podaci jedinstveni? Znači za svaki account kupuješ novi komp, stavljaš nove windowse, ne povezuješ na isti internet… ?

1 Like

Svi podaci jedinstveni? Znači za svaki account kupuješ novi komp, stavljaš nove windowse, ne povezuješ na isti internet… ?

Bas tako.

Nema ti od toga nista jer je onaj Kornic spustio cijene

1 Like

A ko si ti da poznajes Kornica i njegove cene a uclanio si se pre 4 dana na Forumu ?

1 Like

Jel to nešto ovako ili sam ja fulao temu? Google AdSense tutorijal

Taj link je outdateovan pre jedno 4-5 godina :smiley:

Kreativno zanimanje, svaka čast! :smiley:

Pravim naloge za WM forum, sve info u pm!

1 Like

pravim djecu po komšiluku

5 Likes

@trnac
Hoces mi reci da su svi ovi komentari po pravilima? :slight_smile:

naći ću te …

Kakav je oglas, takvi su i komentari :slight_smile:

Za sad ide pod ključ, a možda ode i u kantu.

2 Likes

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja