Nudim razne usluge

Nudim usluge, pa ćemo redom pisati. Sve bi išlo naravno preko firme što bi se radilo da napomenem.

1. Wordpress instalacije, namještavanje tema, pluginova, ubacivanje sadržaja, promijene koje kakve po potrebama na dizajnu, pluginovima i slično naravno sve po dogovoru. Također instalacije i namještavanje bilo kakvih scripti, cms sustava, foruma i slično.

2. Održavanje web stranica u bilo kakvom CMS sustavu sve po dogovoru.

3. Grafički dizajn izrada bannera, logotipa, posjetnica, pozadina, fb covera itd.

4. Izrada bannera statičnih i flash. Što se tiče flash bannera nisu profesionalni, ali može se učiniti dosta toga.

5. Izrada video reklama također ne toliko profesionalno, ali sve po dogovoru koliko se može učiniti.

Moguće su i druge usluge samo me pitajte na privatnoj poruci, pa ćemo se dogovoriti ukoliko je to moguće izvesti s moje strane.

Moguće su razne zamijene. Vi želite uslugu od mene, Vi zauzvrat napravite uslugu za mene.
Tipa zamjene me zanimaju:

• Dovođenje posjetitelja na stranice koje Vam odredim
  • punjenje fb stranica s stvarnim korisnicima bez ikakvih scripti i raznog.
  • Izrada smarphone aplikacije za jednu stranicu
  • Izrada mobilnog dizajna za jednu stranicu.

Sve upite i informacije molim da šaljete na: darko.lovric@gmail.com ili privatne poruke.
Odgovaram u kratkom roku jer sam često na računalu.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey