Nudim reklamiranje na web sajtu i instagramu

Ukoliko je netko zainteresovan za reklamiranje na web sajtu ili na instagram profilima velike aktivnosti, neka se javi u inbox oko daljih dogovora!

Daj malo detalja, odakle je publika, koja nicha.
Ovo mu dodje kao da napisem “Prodajem kola” zainteresovani neka se jave.
Javi se ako je US publika u pitanju.

2 Likes

Kao što sam i rekao svako koga zanima detaljno neka se javi u inbox, ali evo ako te zanima , web sajt je većinom vijesti, zabava, smiješni vicevi, ispovijesti, sport, ljepota i zdravlje,sport i tako dalje
što se tiče instagrama - full zabavni karakter i sport ( veoma jak profil )

Znači riješio si ovo? :+1:

:o:

1 Like

Da da , riješilo se samo, bio bug od strane instagrama te je to svim korisnicima pravilo problem koji imaju velik broj objava dnevno, što je kod mene preko 40, jer je sportski profil u pitanju pa moram biti ažuran i objavljivati sve prvi.

Šta znači to veoma jak profil?

Velikog broja ljudi koji prate profil i koji prave jako velik engagement jer su aktivni, dakle nije broj od 100k ljudi a 50 lajkova po objavama.

Dize 150kg iz dubokog cucnja :smiley:

Znaci prodajes kola, ako sam zainteresovan da kupim kola da ti se javim za marku, godiste, stanje itd?

4 Likes

40 objava dnevno??? I dalje mislis da je bug?

Pa instagram shadowbana i onima s puno manje objava, samo je pitanje kad ce ti to opet napraviti s obzirom na broj objava…

I koliko je onda to followera i engagement?

1 Like

Zainteresiran sam pošaljite mi ponudu.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey