Nudim suradnju 50/50 nekom tko barata izradom web shopa i marketinškim vještinama

Dakle imam dignutu wp stranicu i woocomerce gore treba ju izradit i radit na njoj i marketingu! domena je croatianink.com
Na https://www.facebook.com/croatianink mozete pogledati o ćemu se radi, dakle imam opremu za tisak raznih stvari, ali nemam vremena za str i reklamiranje! Osim opreme za tisak imam i kolegu koji već radi za mene neke predmete od drva jer ima cnc za obradu i radi ručno neke gravure… ako je netko zainteresiran nek se javi, poslat cu mu i link sto sve mogu izrađivat

Dakle host i domena su moji, proizvodnja nabava i distribucija isto! Vaš dio je odradit stranicu i marketing! Podjela je 50/50 ruc-a

pozdrav ja sam zainteresiran

Pošlji mi na PM ili ovdje radove koje si radio i otkud si?

aktivno i dalje! Dakle trazi se netko za suradnju. moze i vasa domena i shop svejedno mi je! samo nek se radi :slight_smile:

Da li bi otvorio firmu sve 100% legalno radio i proučio potrebno zakonodavstvo koje se tiče web shopa i odgovarao za sve nepravilnosti, npr. ako ti inspektor pronađe neku glupost tipa neku sitnica za koju je kazna obično velika?

Ja radim već kao d.o.o. legalno i bez ikakvih problema 3 godine! Bavim se više djelatnosti od kojih je i ova jedna! Dakle ovaj shop mora bit 100% legalan

Evo trenutno je situacija takva da je kolega s foruma zainteresiran za izradu shopa, ali trazimo onda nekog da odradi marketing, odnosno da proda sve sta ja mogu napravit i sve sta on stavi u shop :smiley:
dakle marketing man! ili woman!

Pozdrav!

Zainteresiran sam za sudjelovanje u projektu na području marketinga, iako mi ni ostala područja nisu strana, ako bude trebala kakva pomoć.

Ukoliko je potražnja za marketing manom još uvijek aktualna, javite mi se da izmijenimo kontaktne podatke.

jos nije nista realizirano tako da posalji mi poruku, mozes i face tak se najbrze cujemo

Možeš li mi poslati adresu e-pošte koju koristiš da se preko nje čujemo?

imodric@gmail.com 20znakova

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey