Nudim usluge Instagram marketinga

Instagram je trenutno jedna od najpopularnijih društvenih mreža na internetu, a zasigurno je najpopularnija društvena mreža za dijeljenje fotografija. Zbog brzog rasta korisnika, i Facebook je prepoznao potencijal Instagrama, te ga je 2012. godine kupio za nevjerojatnu svotu od 1 milijarde dolara. Naime, Instagram broji preko 400 milijuna mjesečno aktivnih korisnika, te preko 75 milijuna dnevno aktivnih. Omjer spolova je gotovo jednak, a prednost u odnosu na najpopularniju mrežu Facebook, daje mu njegova naslovnica. Na naslovnici Instagrama vidite slike onako kako su postavljene, najprije najnovije, a kako skrolate idete prema starijima, što znači da će vam se na naslovnici pojaviti SVE slike koje osoba koju pratite objavi. To je glavna prednost u odnosu na Facebook koji objavu na naslovnici prikazuje otprilike 10% vaših fanova ukoliko ne platite oglas.

Ono što ja nudim je kompletno stvaranje vašeg profila, profilne fotografije, te objavljivanje slika i komunikacije s vašim fanovima. Također nudim dovođenje 100% stvarnih pratitelja na vaš proffil putem načina Followanja drugih ljudi i lajkanja njihovih fotografija. Zainteresirani javite se u inbox za više detalja.

Instagram je napustio hrronološki prikaz fotografija pre neki mesec i polako usvaja algoritam sličan FB-ovom.

1 Like

Poslao sam ti prije par dana upit za face marketing pa mi nisi odgovorio. Ne radis za manje iznose ili nisi vidio poruku?

To je tek u testnoj fazi, a budući da se dosta korisnika buni teško da će ostat. Također, zasada to se testira samo na nekolicini korisnika, ja na svojih par profila i dalje imam normalnu naslovnicu, tako da ne znam od kud ti taj podatak da je napustio kronološki prikaz.

Nažalost ne radim FB marketing više.

Koliko se sećam, za svaku promenu na FB se bunila gomila korisnika, pa je ipak promena ostala. Tako je i sa drugim velikim sajtovima. Pre ili kasnije će svima biti prikaz po relevatnosti. Za sada još uvek može na taj način da se dolazi do follovera i još neko vreme će imati efekta objave, posle će polako da se smanjuje penetracija nerelevatnih postova, kao što je to slučaj kod FB-a.

@d1namic kolka ti je cijena za to sto nudis? :wink:

Ovako, primio sam previše poruka u inbox, pada ne pišem svakome posebno, napisati ću ovdje sve detalje, tako da molim da pročitate svi koji ste me kontaktirali.

Ja nudim sljedeće:

  • Kreiranje Instagram profila, kreiranje emaila za taj Instagram profil, te posebnu sim karticu preko koje potvrdim Instagram profil.
  • Ovisno o potrebi, mogu kreirati i profilnu sliku za taj profil, te opis.
  • Nudim i traženje fotografija ili njihovo kreiranje ovisno o tematici vašeg profila.
  • Na profil u mjesec dana mogu sakupiti otprilike 2-3k pratitelja, a svi ti pratitelji su pravi ljudi zainteresirani za vaš profil. Sakupljeni su na način da ja pratim ljude i lajkam fotografije prema tagovima koji odgovaraju vašoj tematici i na taj način pratim samo ljude koje zanima vaša niša i oni zaprate vaš profil, jer im je zanimljiv.
  • Tijekom tih mjesec dana ili kraćeg roka, ovisno o broju pratitelja za koji se dogovorimo, samo ja imam pristup profilu, kako ne bi bilo logiranja s različitih IP adresa i blokiranja računa.
  • Nakon što sakupim određeni broj pratitelja, ja vama dajem: password za profil, email, te šaljem sim karticu na vašu adresu (ukoliko ste iz HR) ili vi promijenite broj telefona na profilu.

Cijenu za 1000 pratitelja odredio bih na 12 €, što je po meni i više nego realna cijena.
Napominjem da odjednom mogu raditi sa maksimalno 3 Instagram profila, tako da prvi koji se jave imaju prednost, ostali će morati čekati kraj suradnje s prijašnjim ljudima. :slight_smile:

Pozdrav,

Molila bi info koja bi bila cijena za kupnju 10 000 lajkova obzirom da bi to napravila kao privatna osoba za FB stranicu koju sam od nedavno počela administrirati.

Koliko vremenski treba da se isto uradi?

Administriram nekoliko stranica koje već imaju pozamašan broj lajkova i ako mi pomogneš podignuti ovu relativno novu stranicu svakako bismo se mogli dogovoriti za daljnju suradnju.

Uplatu bi izvršila preko net bankinga pa te molim za pojašnjenje kako to funkcionira. Naglašavaš u postovima da su to sve lajkovi sa Balkana pa molim te pojašnjenje kako funkcionira cijela stvar i kako to najbrže možemo realizirati.

Zahvaljujem na brzom odgovoru.

Nikolina Podnar