Nudim usluge managed VPS servera

Kao što naslov teme govori, nudim usluge managed VPS servera. :man_technologist:
Serveri su smješteni u Frankfurt :de:, Las Vegas :us:, Paris :fr: u najboljim data centrima.

Pod managed uslugom odgovaram za:

• Instalacija operativnog sistema
  • Instalacija kontrolnog panela (VestaCP, cPanel, Plesk)
  • Nadogradnje sistema i panela
  • Osnovna zaštita
  • Transfer web stranica sa vašeg starog web hostinga
  • Podešavanje FQDN naziva
  • Podešavanje automatskih SSL certifikata od Let’s Encrypt.
  • Podešavanje vaših custom name servera, npr ns1.tvojdomen.com ns2.tvojdomen.com
  • Automatski backupi
  • Čista IP adresa (da nije nigdje na crnoj listi)

Zatim nudim vođenje više domena, uređivanje dns-a. Vi ste vlasnik domene, ja sam tehnički kontakt (opciono).

Podrška je dostupna u svaka moguća doba putem Skype, Whatsapp ili Ticket. :telephone_receiver:

Uslovi korištenja i moje garancije: :information_source:
Ukoliko zatražite root password, gubite managed uslugu. Ja ne odgovaram za ćaćkanja po serveru sa vaše strane i vaših bližnjih. Root password možete zatražiti sa kopijom vaše lične karte ili pasoša (ID brojeve možete sakriti), mjera da se neko drugi ne predstavi lažno u vaše ime pa uzme root pass.
Ne odgovaram za suspend zbog DMCA-a, ilegalnih skripti, botova.
Ne odgovaram za infekciju vaših web stranica sa nulled temama i pluginima.
Ne odgovaram za sadržaj koji preuzmete na svoj računar koji dobijete putem email-a (exe fajlovi, phishing…).
Ne odgovaram za prljanje IP adrese (ako šaljete spam mejlove, reklame bez Unsubscribe opcije i sl.)

Ukoliko niste zadovoljni, ili želite preseliti negdje drugo - možete uraditi kada želite, ja vas neću pitati zašto.

Za više informacija možete me pitati u privatnu poruku ili Whatsapp/SMS/iMessage: +387 66666 033 :globe_with_meridians: i obični poziv za BiH :bosnia_herzegovina: 061 061 629.

Plaćanje sa PayPal, bankovni račun u EUR valuti iz bilo koje zemlje. Cijene ovise o vašim potrebama, dobijete nakon konsultacije. :moneybag: :sunglasses:

1 Like

Post rezervisan za promovisanje web stranice kada bude gotova.

jao brojeva dugi jesi CIA prava

hajmo malo nedeljom za raspoloženje

1 Like

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja