Nudim usluge marketinga (Facebook, Youtube...)

Već ima jedna tema u kojoj nudim usluge FB marketinga. Budući da je tema već prešla 1000 pregleda, i preko 50 postova, te sam obavio 25+ suradnji, odlučio sam malo proširiti ponudu.

Ono što nudim je reklamiranje Facebook stranica ili određenih objava (statusa/slika/poveznica), reklamiranje Youtube videa, ili reklamiranje vaše web stranice. Uglavnom a sve upite možete se javiti u inbox.

Stariji članovi foruma mogu platiti nakon obavljenog posla, dok novi članovi plaćaju unaprijed. U temi Dobri i loši trgovci možete pogledati da imam dosta obavljenih suradnji i pohvala.

Kakvu uslugu nudiš vezano za Youtube marketing?
Predoči nam plan, pakete i cijenu.

Nisu valjda cijene individualne? :slight_smile:

Pozdrav, nisu cijene individualne, nego ne želim kršiti pravila foruma. Javi se u inbox ukoliko te zanima…

Kad bi pravila Foruma bila da se sve prezentira privatnim porukama ne bi ovaj Forum daleko. :slight_smile:
Jasno da me zanima ako sam napisao gornji post.
Molim te, prouči isti još jednom, onda mi pošalji odgovor na PP.

Ja obečavam da neću nikome reći što nudiš. :slight_smile:

Ma slobodni ti govori, nego ako tu javno napisem ce se obrisat tema, ako nije po pravilima, pa zato na PM šaljem.

Zanima me Facebook marketing, može malo detaljnije na PM.

Zanima me takodjer FB marketing :smiley:

Poslao obojici na PM :slight_smile:

BUMP - Još uvijek aktivno. Javite se na PM za više informacija! :slight_smile:

Zanima me reklamiranje web stranice te cijena istog reklamiranja, i na koliki period. Molim ponudu na Pm.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey