Nudim usluge pisanje tekstova i prijevoda

Sve pohvale za @Martacroata :slight_smile:

Sve pohvale za @Martacroata

Tekstovi su odličnog kvaliteta, bez zamjerki. Pored toga, Marta se odlično drži dogovora i prati pripremu za tekstove.

Brza, efikasna, fleksibilna i odgovorna.

Preporučujem svima koji traže pisca na ENG jeziku.

Pozdrav!

Trenutno u ponudi posebno dobra cijena za prijevode ENG-HRV za veću količinu riječi.:blush:

P.S. Što se tiče pisanja tekstova potpuno su popunjeni termini stoga neko vrijeme ne primam nove narudžbe…

S obzirom da sam uvijek voljna biti malo sentimentalna, a bliži se broj od 3 godine članstva na forumu slijedi:

Veliko HVALA na dugoj i uspješnoj suradnji svim članovima, osobito @m1l4n, @FantomSlobode i @s.perkovic s kojima vrlo često surađujem. @Makica, također te pozdravljam!

Moram posebno izdvojiti i pohvaliti @imemperor1, on će znati zašto je poseban.:blush:

Također zahvaljujem na pomoći i odvojenom vremenu odličnim @tpojka i @komentar.
Dečki hvala!

Zahvala i svim ostalim članovima s kojima sam kontaktirala ili imala poslovnu suradnju.

Lijep pozdrav!

5 Likeova

@Martacroata znaš li šta od njemačkog? Ili samo engleski jezik radiš?

Pozdrav! Samo engleski…

Bump!
Zbog velikog interesa nastavljam s akcijom :dart:
Prijevod ENG => HRV posebna cijena iznad broja od 10 tisuća riječi.
Pozz

Da olakšam komunikaciju evo osnovnih informacija vezanih uz oglas za prijevode ENG-HRV:

  • cijena je $3 na 1000 riječi s minimalnom uplatom od $30 (za 10 tisuća riječi).
  • uplata je unaprijed jer više nemam živaca ganjati neplatiše… :blush:
  • isporuka po dogovoru, u prosjeku cca 7 dana.

E-mail: [email protected]

Pozdrav!

Cijena rewrite engleskog teksta?

Pozdrav!
Ne radim rewrite.
Hvala na upitu.

Moram pohvaliti Martu, odlična suradnja!

Imao sam nekoliko tekstova o modnim/tech/geek temama i sve je jako lijepo prevedeno. Srž, cijele priče je ostala onakva kakva i treba biti, što nije slučaj kod nekih loših prevoditelja.

Rok isporuke je u skladu s dogovorenim.

Preporucam.

1 Like

Pozdrav svima!
Sretnu i nadasve plodnu Novu Godinu na svim poljima vam želim :blush:

Nakon blagdanskog “ludila” otvorilo mi se malo vremenskog prostora za prijevode.

Cijena je po dogovoru, a niža je što je veća količina teksta u pitanju.

U pitanju je prijevod s engleskog na hrvatski, ne i obrnuto.

Hvala!

Poštovani forumaši, od danas ponovno u ponudi sve usluge:

• prijevodi sa engleskog i hrvatskog jezika u oba smjera po IZUZETNO povoljnoj cijeni :slight_smile:

• pisanje tekstova na engleskom i hrvatskom jeziku u većini niša (cijena ovisi o jeziku, duljini teksta i zahtjevnosti)

• pitajte sve što vas zanima putem poruke ili na e-mail: [email protected]

• također zahvaljujem svima na dosadašnjim suradnjama

Lijep pozdrav od Marte!

2 Likeova

BUMP!

Još nešto mjesta ostalo za prijevode ENG-HRV po vrlo niskoj cijeni, rok isporuke najkraći do sada :blush:
Što veći broj riječi, to niža cijena…

Lp

Htio bih da pohvalim Martu još jednom.

Sarađujemo već duži vremenski period, i za Martu mogu reći samo riječi hvale.

  • Odlična komunikacija, brzi odgovori na upite.
  • Lako se prilagođava različitim stilovima pisanja, i odlično prati uputstva.
  • S obzirom da u mom slučaju Marta piše tekstove za micro niche sajtove, želim da pohvalim izuzetnu osobinu a to je detaljno istraživanje teme o kojoj piše, sve u cilju pisanja što kvalitetnijih tekstova.
  • Sarađujemo na nekoliko različitih ništa, odlično se prilagođava svakoj niši.

Ukoliko vam treba pisac za tekstove za affiliate sajtove, moja topla preporuka je da se obratite @Martacroata

2 Likeova

Pozdrav svima!
Evo nakon kratke stanke ponovno podižem oglas :hugs:
Završih neke dugoročne suradnje pa ima prostora za nove.
Ponuda i dalje uključuje prijevode ENG-HRV i pisanje tekstova na oba jezika u mnogim nišama.
Za više upita i informacija slobodno se javite porukom.
P.S. Zahvaljujem kolegama forumašima s kojima i dalje radim na povjerenju i ugodnoj suradnji na duge staze.

Lijep pozdrav od Marte!

2 Likeova

Pozdrav svima!!!

EXTRA SNIŽENJE što se tiče cijene prijevoda tekstova HR / ENG u svim kombinacijama i svim nišama!
Za više info javite se porukom :hugs:

Lijep pozdrav od Marte

1 Like

Još malo pa istekla ponuda🤗
Ako ste zainteresirani za prijevode, tu ima još slobodnog mjesta. Cijena je $3 na 1000 riječi.
Za ostale informacije se javite u inbox.

Hvala svim forumašima na ugodnim suradnjama!

Danas mi je @Martacroata isporucila vrhunski review tekst za affiliate sajt. Svaka cast kolegici, zbilja top tekst koji izgleda kao da ga je pisao native english speaker. Hvala puno!

4 Likeova

Pozdrav!

Bila sam malo prezaposlena pa nisam dugo oglašavala, pa evo podižem stari oglas, ali samo za prijevode HR/ENG.

Imam puno dugotrajnih suradnji za pisanje tekstova tako da za to trenutno nemam slobodnog mjesta, ali za prijevode se nešto malo otvorilo lufta pa ako je netko zainteresiran slobodno nek se javi :raising_hand_woman:

P.S. Može se dobiti račun.

Pozdrav svima i čuvajte se :hugs:

Pozdrav!

Ponovno u ponudi prijevodi, ali i pisanje članaka na hrvatskom i engleskom jeziku.
Plaćanje moguće samo uz račun (napokon otvorih obrt :blush:).

Također moram zahvaliti svim klijentima na suradnji, (nekima i dugogodišnjoj) i odličnoj komunikaciji. Hvala!!!

2 Likeova