Nudim uslugu Adsense High CPC increase-a

Tebi i dalje nije jasno da krsis pravila adsensa, foruma, a i zakon? Mozda nisi ti ukrao, ali takvih ko ti ima koliko oces, pogotovo nasih.

Jedini tko se ovdje klosari si ti i to za par klikova, tj. centi

gdje ti ono zivis, koja ti je ulica? :smiley:

@NeedHelp

cestitam.

:zipper_mouth_face: NeedHelp svaka čast

Marketer i tebi ali Need me ubjedio da to nebi trebalo da kupim zbog ovakvih kao što je on, a znam da se to mnogo radi i da je moguće :smiley:

Povecat ces ti moje govno ovako a ne cpc.

1 Like

evo samo da vam kazem jednu stvar, imam desetak blogova na WP (ukljuciji izradjenje webstranice sa php.om i JS-om) sa raznim nisama/temama , instagrame preko 200k korisnika i dnevnu posjetu oko 1mil ljudi na svih desetak bloga od kojih je jedan 50% prometa (govorim o zemljama poput USA, UK, latino amerika, NZ…) a ostali nesto slabiji, bavim se raznim profilima IM-a CPA CPC CPI i da ne nabrajam, ako netko misli da radim ili kradem neka se sam uvjeri, mogu sherat stranicu/link FREE pa vidjet kako se dobiva traffica, kao sto vidim ovdje ima mnogo hejtera sto je klasika za balkan, ja sam samo iznio PONUDU, sem toga mogu podjelit realnu trafficu i nikakve ,kupljene klikove" dat cu ljudima besplatno jer ste me SAMI naveli na to da ucinim… cisto da se vidi da se ne radi o kradji i sl. jer ovo radim zadnjih 7god. radio sam blogove o kakvim mozete sanjati, suradjivao sa ljudima u svijetu online marketinga koji imaju malo vise od napuhanog govna itd. ja sam svoju ponudu stavio cisto da vidim gdje ovo vodi, ocekivao sam pozitivne komentare i sl… ja ne vidim nista lose u šeranju linkova i klikova koji nisu iz nasih krajeva, 5US? jebalo vas to ako ste tako moralno optereceni a vjerujem da mnogi ovdje rade 100x gore strvari, varaju preko FB-a spamuju da bi dosli do neke bljedne traffice, to je ok? ljudi ne serite vise, radite, ne kazem da varate ali ne serite o necem ako ne znate ovo je system, tako se radi i suradjuje a vi koji pljujete ne vjerujem da ste ista bolji sem sta spaujete svakog ko dodje, navikao sam na to tako da vjerujte mi na rijec 0% me hebe to vase prenemaganje po forumima, ako netko zeli radit neka radi a ostalo neka zadrzi za sebe,

Ljudi koji imaju takvu posjetu o kakvoj pricas nemaju vremena se registrirati na forume i nuditi usluge za par $. Uzivaju u tome i ne zamaraju se piskaranjem po forumima i slicnome.

naravno da pratim forume, novine, portale itd… sta sada to znaci da ja ne bih trebao biti ovdje jer imam webove? ne razmijem… btw. sve mi je manje vise na autopilotu jer imam partnerstvo sa ljudima iz doticnih zemlja ne radim puno (content mi prave placeni ljudi, odrzavanje fb, IG-a takoder ljudi itd itd) tako da imam visak vremena na ovakva piskaranja (dnevno potrosim 30min na forume :smiley: big deal :D)… najvise od svega volim ono sta radim zato sam ovdje, mozda nesto i naucim jel…

Dakle tvoja usluga je da shareas link za par dolara i znas tocno koliko ljudi ce doci i svi ce kliknuti na oglas? prica ti ne pije vodu. To ako su pravi korisnici ti ne mozes znati koliko i kada ce kliknuti na reklamu.

2 Likeova

nope, ovisi sta zelis… ja sam ovdje iznio ponudu klika dok s druge strane mogu linkat tvoj page i dovest realnu trafficu kao sto je to obicaj kod vecih sajtova :slight_smile:

@Marketer- Osobno ispucam par tisuca kuna mjesecno na adw i imam pavo reci da si smece od covjeka.

3 Likeova

Daj mi reci koliko dugo to koristis?

@krcmar iskreno, nemam pojma.

@zgubijumf nemoj da kradeš čokoladice po konzumu, kauflandu i piškit mi po sagu :smiley:

@Marketer ne pisam po sagovima i ne kradem po konzumu jer ti mogu biti tata. Ako se smatras odraslim zasto se bojis pokrenuti ovakav oglas sa acc-om kojega koristis? Uzimas ljudima novce koji se bore za zivot, a ovdje ti se dozvoljava takva vrsta reklamiranja, sramotno. Ono sto bi najvise volio da google stisne ban onome tko ti to uplati. To bi bio jedini nacin da takvi kao ti odu u k…

Da li još uvijek radiš ovo ?