O lijepa..o draga..o slatka-hr domeno

tko se sjeca ovoga..
koliko vike a nizasto.
ne znam kako vi ali ja obozavam GoogleAlert: nista mu ne moze promaknuti pa ocekujemo otvaranje sezone brisanje.

javite kad krene prodaja, ja se nadam prije nove obnove domena

Ovo je sramota jednog wmd.hr koji je htio prodati maglu nekome za nevjerojatnih 5 miliona kn. Ne znam vrijedi li ijedna domena toliko u hr a pogotovo ne ova na koju nemaju ni autorska prava.

kako god je to sramota WMDa tako je jos veca sramota i za CARNet.tko je kliknuo na gornji link i procitao pdf mogao je vidjeti da u odluci tog "povjerenstva [SIZE=“1”]stoji: CITAT:

" Stoga je odluceno da se domene brišu, te da se trenutnim korisnicima tih domena uskrati njihovo ponovno registriranje"…[/size]

Kao sto se moze vidjeti - pojeo vuk magare i jos jedna klasicna hrvatska demagoška priča.
Sto vise, sad je CARnetu taj isti WMD koji je do jucer prodavao domene postao i registrar.

Domena (wow.hr) se ne može brisati na temelju nekog oglasa koji je bilo tko mogao postaviti na javni servis. Za brisanje domene iz registra su potrebne malo čvršće indicije.

PS: Inače, korisnik domene iphone.com.hr je i dalje WMD :wink:

Bojan reagira brzo kao i inace :slight_smile:

Svaka čast Šantiću, mamicu im…a mi se jebemo tuda oko pravilnika etc.

[quote=“w00t”]Bojan reagira brzo kao i inace :slight_smile:

[/quote]

Bojane, tebi pripada vijest a meni slava:))
Ma da se razumijemo . Ja osobno protiv toga WMDa nemam nista.Nit ne znam tko su ljudi u tom WMDu niti me zanima. Osim sto su zaspamali sa svojim “smecem” pola hrvatskog weba intimno i osobno me bas za njih briga.
Ali, o tome ja pricam .Ne moze se jedan postupak tako provoditi. I ne moze se jedan CARNet ponasati s tolikim ovlastima i na temelju toliko nedorecenog Pravilnika.Da danas daje a sutra oduzima.Jer taj i takav Pravilinik ostavlja prostor za ovakve i mnoge druge muljaze.
I sad se CARnet ponasa u skladu da maximom Davidea Ickea: problem-reakcija-rjesenje.
I oni koji su problem stvorili nakraju se ponasaju kao spasioci.
Ne moze to tako. Ne moze i tockanai

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja