Ocijeni dizajn - www.rolldiceonline.com

Roll Dice Online - Virtual dice

Eto uradio sam prvi sajt za cpa offer, zanima me vase misljenje o izgledu/dizajnu, najvise me zanima sta mislite o bojama jer sam tu najvise vremena potrosio mijenjajuci i kombinirajuci boje kako bi bilo sto ljepse i da ne “bocka” previse u oci…

Jel’ ti to nas zajebavaš ili ozbiljno misliš? Jer ako ozbiljno misliš, ajde se iskreno zapitaj što bi mi tu trebali komentirati i o čemu razglabati to je stranica tamo iz 199ineke koja se složi za nekih 14ipol minuta, bez nekakvog naprezanja i čega sve ne.

facepalm

Potpisujem… Drito to!

…Potpis…

Ja ne potpisujem! Dali su amateri nepoželjni ovdje?

Dizajn je amaterski početnički vidio sam i puno gore ovdje na forumu. Imaš nekih XHTML grešaka.

Naravno da je svatko dobrodošao na forum, ali… uvijek onaj ali, pustiti site na recenziju koji se/je sklepa/n u pola sata je čisto podjebavanje. Da je to nekakav složeniji site koji liči na nešto, a ne site koji si mogao pronaći kao predložak u frontpageu, to bi bilo korektno i drugačije bi pristupio pisanjeu. Ovako je za mene to jedan Frontpage/Dreamweaver predložak na kojem se nam što recenzirati i takva je i reakcija bila. Kom’ krivo, kom’ pravo.

Ili sam po tvome trebao reći, ohhhhhhhhhhhh kako je super site, sviđa mi se kombinacija boja je odična, a sama kompozicija stranice je jebena, da su barem sve moje stranice takve! Moram te unajmiti za sljedeći dizajn kad mi bude trebao.

Što je iskrenije i poštenije po tvome mišljenju?

Dali stranica služi svrsi za koju je napravljena?
Dali je stranica napravljena prema načelima rada i prakse?

Sve ostalo je subjektivno mišljenje pojedinca.

[quote=“CreatifCode”]Naravno da je svatko dobrodošao na forum, ali… uvijek onaj ali, pustiti site na recenziju koji se/je sklepa/n u pola sata je čisto podjebavanje. Da je to nekakav složeniji site koji liči na nešto, a ne site koji si mogao pronaći kao predložak u frontpageu, to bi bilo korektno i drugačije bi pristupio pisanjeu. Ovako je za mene to jedan Frontpage/Dreamweaver predložak na kojem se nam što recenzirati i takva je i reakcija bila. Kom’ krivo, kom’ pravo.

Ili sam po tvome trebao reći, ohhhhhhhhhhhh kako je super site, sviđa mi se kombinacija boja je odična, a sama kompozicija stranice je jebena, da su barem sve moje stranice takve! Moram te unajmiti za sljedeći dizajn kad mi bude trebao.

Što je iskrenije i poštenije po tvome mišljenju?[/quote]

Nije to tako po mom, možda bi bilo korektno otvoriti rubriku početničke brljotine ili slično. Jer kada ljudi počnu učiti, rade na nečemu tjednima što bi nekom od nas sa više godina iskustva trebalo par minuta. A tada to žele nekom pokazati koliko god to loše izgledalo. LOL

Da li je on pitao dali stranica služi svrsi ili za mišljenja o izgledu/dizajnu?

Koja su to načela rada i prakse? Ako misliš na w3c validator onda ni tu nije prošao, 14 grešaka i sedam upozorenja prema validator.w3.org, css mu također ne prolazi 13 grešaka i 6 upozorenja. Dakle i to ti pada u vodu.

Naravno i on je tu pitao za subjektivna mišljenja, a ne za nekritičke pohvale nas forumaša.

Dobio si odgovore jedan post prije.

Pa dizajn je “pocetnicki” al’ bit ce bolje, i savjet logo stavi da bude “clickable” xD :smiley:

Neznam sta se tu puno imalo raditi.
Sta ste tice dizajna isto mi izgleda kao dreamweaver predložak.
Isto se slazem da bi trebalo dati mjesta pocetnicima, ali (opet ali Creatif) bi i oni trebali imati osjecaja sta je za recenziju a sta nije.
Sta se tice ove doticne stranice ona sigurno nije za recenziju, bar ne za ovaj forum previse je iskusnih i opako iskrenih (sta je ustvari dobro)!!!

Poruka autoru teme: proguglaj malo wordpress, joomla rjesenja pa ti mozda sljedeca stranica i bude za recenziju!!

Koja vražja wordpress, joomla rješenja?
Za ovakav sajt koji se temelji na jednom jednostavnom JavaScriptu, jedino pravo rješenje je moderan, minimalistički one-page dizajn.

Kao prvi “vidi mama što znam napraviti” uradak može proći.
Ali s obzirom na svrhu sajta, dizajn je potpuno promašen.

[quote=“gambo”]Koja vražja wordpress, joomla rješenja?
Za ovakav sajt koji se temelji na jednom jednostavnom JavaScriptu, jedino pravo rješenje je moderan, minimalistički one-page dizajn.

Ali s obzirom na svrhu sajta, dizajn je potpuno promašen.[/quote]

Imas li neki primjer sajta koji bi mi predlozio da malo pogledam?

[quote=“gambo”]Koja vražja wordpress, joomla rješenja?

Ali s obzirom na svrhu sajta, dizajn je potpuno promašen.[/quote]

Ne mislim na ovaj sajt vec za ubuduce.

Za jednog početnika i više nego dobro!

Ocjeniti po kojim uvjetima, odnosno karakteristikama? :slight_smile:

Ah to je neki kgb…

[quote=“HajroAhmetas”]Roll Dice Online - Virtual dice

Eto uradio sam prvi sajt za cpa offer, zanima me vase misljenje o izgledu/dizajnu, najvise me zanima sta mislite o bojama jer sam tu najvise vremena potrosio mijenjajuci i kombinirajuci boje kako bi bilo sto ljepse i da ne “bocka” previse u oci…[/quote]Još malo truda i biti će vrhunska :wink:

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja