Očito me "skeniraju"

Nisam po prirodi paranoičan ali ovo ne sluti na dobro.

Na statistici weba crkvena-zvona.com danas sam našao posjete preko linka
ga-websites.com

Očito “skeniraju” situaciju i gledaju povezanost.

Ako se poigrao netko s ovog foruma neka mi javi na PM.

OZNA sve dozna. Spasimo Rvacku od crvene opasnosti! Neka zvone zvona! :smiley:

Gotovo je. Našli su te :frowning:
Uskoro će te progutati mrak :frowning:

Sad sam čitao pismo koje si dobio u sandučiću, užas…
Neki ljudi toliko su zatucani i primitivni, koda su jučer došli iz Afganistana :fuj:

Mislim da si se zeznuo što si formulirao svoj problem kao “crkvena zvona”, čime si odmah mobilizirao velik broj ljudi protiv sebe, a i ne govori tocno u cemu je problem.

Trebao si to formulirati kao “otkucavanje sata na zvoniku” ili tako nesto, sto ne bi imalo ni priblizno toliki emocionalni naboj. Doduse sumnjam da bi nesto postigao, ali bar ne bi stekao toliko “neprijatelja”.

BTW i meni je zvonik 50m od prozora, ali me ne budi (uglavnom) iako je vrlo bučno, nekako to ne primjećujem. Nije da ih branim, nego samo konstatiram.

[quote=“lvxor”]Mislim da si se zeznuo što si formulirao svoj problem kao “crkvena zvona”, čime si odmah mobilizirao velik broj ljudi protiv sebe, a i ne govori tocno u cemu je problem.

Trebao si to formulirati kao “otkucavanje sata na zvoniku” ili tako nesto, sto ne bi imalo ni priblizno toliki emocionalni naboj. Doduse sumnjam da bi nesto postigao, ali bar ne bi stekao toliko “neprijatelja”.

BTW i meni je zvonik 50m od prozora, ali me ne budi (uglavnom) iako je vrlo bučno, nekako to ne primjećujem. Nije da ih branim, nego samo konstatiram.[/quote]

Kako god da sam formulirao, uvijek će se raditi o nečemu što je montirano na vrhu crkve i zvoni odnosno proizvodi buku.

Upravo sam se vratio iz Malešnice i Savskog gaja.
U Malešnici je razina buke preko 80 dB(A) za pozdravljenje. Tamo to zvoni 7-8 puta na dan, u 7,8 i 9 ujutro, podne i onda u 5,6,7 i možda 8.

U Savskom gaju je poziv na misu preko 90 dB(A). Čovjek ima kuću na 30 metara od crkve.

Oni nemaju otkucaje sata ali imaju užasno glasno zvonjenje po 3 ili čak 7-8 puta na dan.

Trenutno je ovo “neprijatelj” koji mi uništava zdravlje, polagano ali sigurno.

[quote=“gambo”]Gotovo je. Našli su te :frowning:
Uskoro će te progutati mrak :([/quote]

Ostavljam tragove iza sebe da me se lakše nađe ako nestanem. :frowning:

A možda te špijunira netko od brojnih konkurenata sa sajtovima iste tematike :smiley:

Možda netko razmatra kupiti tvoju domenu za potrebe SEO-a? :slight_smile:

Da, možda neku župnik, monter zvon-automata ili čak ljevaonica zvona…

Svakako.

[quote=“Zgubijumf”]Sad sam čitao pismo koje si dobio u sandučiću, užas…
Neki ljudi toliko su zatucani i primitivni, koda su jučer došli iz Afganistana :fuj:[/quote]

kad smo kod afganistana

http://www.advance.hr/galerija/afganistan-nekad-i-danas/rock-n-roll-u-kabulu.html

Bogu hvala, ne nedostaje niti nama talibana što bi jednako brzo vratili državu u 13. stoljeće. Gledam ih svaki dan na televiziji.

[quote=“Zgubijumf”]Sad sam čitao pismo koje si dobio u sandučiću, užas…
Neki ljudi toliko su zatucani i primitivni, koda su jučer došli iz Afganistana :fuj:[/quote]

Je li ovo negdje dostupno?

Da.

http://www.crkvena-zvona.com/prijetnja-od-1-listopada-2011-godine_0_241.aspx

[quote=“trnac”]Da.

http://www.crkvena-zvona.com/prijetnja-od-1-listopada-2011-godine_0_241.aspx
[/quote]

al je pismen…
tko bi to mogao shvatiti za ozbiljno onda :smiley:

[quote=“rvd”]al je pismen…
tko bi to mogao shvatiti za ozbiljno onda :D[/quote]

Ja sam shvatio ozbiljno.

Što nepismeniji, to opasniji :frowning:

Jesi prijavio prijetnje ?

Nedavno sam čitao rasprave po forumima što si pokrenuo, stvarno ima svakakvih ljudi.

Jeste došli do kakvog rješenja il ti još živce masiraju ?

Kao prvo, nema se tu što shvaćati ozbiljno. Ako ti netko želi nešto napraviti, neće to najavljivati, odnosno oglašavati unaprijed. Prijetnje služe uvijek i samo za pritisak, za ojačavanje vlastite pozicije prije pregovora…

Kao drugo, mislim da si objavom tog pisma (koje u suštini i nije prijetnja) potencijalno sebi načinio veću štetu. O detaljima može i telefonom…

Kao treće, ako krećeš u borbu, ne možeš očekivati da se suprotna strana neće boriti. Jedini do sada poznati način pobjede bez otpora je opisan u “Umijeću ratovanja”, a svodi se (pojednostavljeno) na to da se u borbu kreće tek onda kad si već osigurao sigurnu pobjedu.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja