Ocjena predloška

Predlozak za web stranicu . Kako Vam to izgleda?

http://www.mag.com.hr/marsonia/

Komentari…

Hvala, Pozz

ovaj flash nikako mi se ne uklapa, možda bolje neki slideshow ubacit

zašto je sve u tablicama?

[quote=“Exdizajn”]ovaj flash nikako mi se ne uklapa, možda bolje neki slideshow ubacit

zašto je sve u tablicama?[/quote]

Ok, hvala

flash je stvarno ružan…to makni ostalo ok…jedino mi nije jasno zašto ti je navigacija čudna. npr. na linku naslovnica i lijevi i desni padding su jednaki dok je na ostalima desni veći od lijevog…

Hvala, :slight_smile:
Pogledat cu ,
Flash je rezultat nedostatka ideje i materijala :-))) neznam jeli dovoljno dobar tazlog da ga ostavim :slight_smile:
Vidim da svi sad stavljaju jquery , tj onaj slideshow , al neznam JOŠ sto stavit u rotaciju :slight_smile: a opet, samo jednu sliku mi nekako bezveze

Pozz

Amaterizam

Hvala na komentu

Footer mi izgleda zbijen, dodaj malo paddinga.
Boje su ok, a logo napravi kliktav.

Ovo će ići u neki CMS ?

P.S.

Savjetujem ti da malo bolje naučiš kodirati stranice. ( razlog tome je tvoj source kod ) :slight_smile:

Pozdrav

Primjetih da ljudi u zadnje vrijeme pretjeruju sa ovim qr kodom… mislim, sta ce ti qr kod na webu? (mislim na ovaj tvoj osobni)

Sta se tice ovog predloska, kloni se ovako jarkih boja kao sto je crvena, razblazi kakvom nijasnom gradient crvene ili stavi neku drugu boju u potpunosti, takodjer ja osobno bih se rjesio ovog flasha, a ubacio recimo kakav js slider… sponzore dole bih stavio u crno bijelo te da se tek na hover mishem prikazu u full-coloru…

Glavni meni bi mozda napravio u kakvoj #666 / #333 nijansi.

Zanimljiv mi je ovaj dole koncept oko facebooka sta si napravio, moram priznati da tako sto nisam vidio do sada ovak izvedeno, uvijek mi je fora vidjeti nest novo sta je izvan globalne sprance razmisljanja…

Nadalje, kao sto su ti vec ostali rekli ovdje, u tablicama vise nitko neradi danas nista osim tu i tamo kakvu tabelu sa cjenicima i sl. stvarima …

flash psihodelican, font menija mjenjati, sirovo, di su kombinacije boja,
graficki uzas :), ovaj facebook obuzdati, u donjoj traci zamjeniti
mjesta logu i adresama, napisati tko smo, sto smo, ove multipower
labrada i slicno prebaciti u crno bijelo, meni iznad flasha, inace ok

Hvala na konstruktivnim kritikama/komentarima,
Nema Vas zemlja, al će Vas imati :-))))

neznam zašto ali imam nekakav osječaj da je sve presjajno . inače je dobro :slight_smile:

Po meni je ok, samo umesto flash-a ubaci listanje slika pored kojih moze da se ubaci i tekst tako da ti sajt bude fleksibilan u smislu optimizacije teksta.

Meni je baš odličan dizajn, lijepe boje, samo smanjiti ova slova što se vrte u flašu, ubijaju oči :slight_smile:

Popravi paddinge, u footeru, u navigaciji, slici u lijevom stupcu povećaj height, da bude u dužini teksta…

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja