Odgovorum - stranica o pitanjima, anketama i debatama

Pozdrav,

Na stranici se radi o postavljanju pitanja, anketa i debata.
zanimaju me vaši komentari i prijedlozi za unapređenje (svega osim sadržaja).

Svi dobronamjerni komentari su dobrodošli :zhuja:

http://www.odgovorum.com

super ti je stranica

Hvala, vjerojatno ima stvari koje bi se dale popraviti ali u globalu sam i ja zadovoljan :bljesak:

Najiskrenije?

stranica je dosta lame.

Nije mi jasno što vi ljudi ne gledate malo druge stranice na kojima surfate informirate se gledate dizjane, od zadnjih 15 stranicu što su ljudi stavljali ovdje su katastrofa, čast onoj s igricama ona je fakat dobra.

iskreno dao bi za dizajn ocjenu 2+, daj malo prouči web2.0 dizajn, kombinacije boja, glafički izgled svega. Ovakve stranice su se izrađivale tamo negdje oko 2000 godine.

nemoj se ljutiti ali to je moje mišljenje

Haha, ma zašto bi se ljutio? Pa ja sam pitao druge za mišljenje. :slight_smile:

Gledao sam tvoju stranicu i moram priznati da lijepo izgleda, svaka čast
Ja nisam grafičar pa mi je malo teže to sve poslagati ali radimo i na tome, možda uskoro osvanemo osvježeni :wink:

Hvala na iskrenosti, na nama je sad da to iskoristimo za poboljšanje

Pozdrav svima,

Tehnički smo doradili stranicu, uveli lajkanje preko AJAXa, kategorizaciju pitanja, anketa i debata (znači svaki korisnik može ocjeniti da li je pitanje Interesantno, Korisno, Glupo itd…) i promjenili ‘comic sans MS’ font koji je izazvao toliko negativnih komentara…

Sad nas opet zanimaju vaša mišljenja za unapređenje :slight_smile:
Prijedlozi, kritike, pohvale, ma može čak i pokude ako su na mjestu :wink:

Pozdrav

Ja mozda nemam pravo ovo komentirat, jer ni moja stranica u potpisu nije izgledom ne znam sta, ali ovaj izbor boja na tvojoj stranici mi je nekako bljedunjav. Neka blijedoplava boja, pa blijeda limun zuta, iskreno stranica izgleda isprano kao stare traperice.
Inace bi meni bila ok samo da su boje malo bolje uskladjene.

Meni je tvoja stranica čisto OK, ja bi samo stavio neku svjetliju sivu u pozadinu, možda #DDD, ne znam možda je i ta pretamna, probaj promjeniti na testnoj verziji pa radi par dana dok se ne privikneš i onda zaključi dal ti se sviđa.

A što se tvog komentara tiče, i ja razmišljam da potamnim slova možda za nijansu da se lakše čitaju. u razradi je i dio sa slikama tako da će to razbiti monotoniju definitivno.

Uglavnom, hvala na komentaru mislim da si upravu ali nikad ne treba prenaglo donositi odluke tako da ćemo i mi malo viječati pa na kraju vjerojatno opet promjeniti boju fonta, a šarenilo same stranice ćemo riješiti slikama :zhuja:

Pozdrav,

S obzirom da smo nedavno mijenjali izgled stranice zanimaju nas svi komentari i mišljenja :zhuja:

Kako vam se čini novi, šareniji izgled stranice? :slight_smile:

Prvi put kad sam stigao na stranicu sam dobio dojam da se radi o nekoj oglasnoj stranici zbog toliko prozora.

Mozda bi trebao staviti ispod svake te sekcije “najnovija x” “najpopularnija x”.

Hmmm, da ima smisla. Vidit ću dal se da izvesti. Ty

Jel igra ekipa još uvijek DOTAu? :slight_smile: Ja ju nesmijem više ni instalirati jer sam onda van sebe mjesec dana dok ju opet ne pobrišem…

Sad se ceka dota 2 :slight_smile: Valve i Icefrog = <3

Btw, nema frke, sretno sa stranicom!

[quote=“dudi”]Sad se ceka dota 2 :slight_smile: Valve i Icefrog = <3

Btw, nema frke, sretno sa stranicom![/quote]

ti si vlasnik dota 2 portala ?

tnx !

@ musta dizajn

taj vas dizajn stranice imam ja na hardu, te gumbe, pozadinu za divove i ove omote za uglove tocno iste boje velicine itd… to je skinuto s neta, ne sjecam se tocno odakle al eto, ako mi netko ne vjeruje rado uplodam predlozak di je sve to gore. Govorim s ciljem da se ne kiti tudim perjem i onda jos kritizirat neciji trud i rad

@ echo

Zanimljiva stranica, puno uspjeha!

[quote=“chief_wolfinjo”]ti si vlasnik dota 2 portala ?

tnx ![/quote]

Da, ja sam vlasnik.

[quote=“dollars”]

@ echo

Zanimljiva stranica, puno uspjeha![/quote]

Hvala :slight_smile:
Nadam se da će i tvoj potpis uskoro biti gotov :slight_smile: Sretno s projetkom!

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja