Odličan hosting

Za sve koji žele dobar hosting neka naruče preko: https://user.studio4web.com/aff.php?aff=1636

Ja sam prezadovoljan

Lakše bi bilo da si rekao evo vam moj refferal link, pa se preko njega registrujte…

Malo reklame (bez refferala) :smile:

Ako nadjete kvalitetniji web hosting (HR IP adrese, vlastiti datacentar u Zg, Cisco network + HP ProLiant dl380 serveri, 100/100 Mbps etc) a za manje novca, poklanjamo bilo koji hosting paket iz nase ponude :smile:

druze skupo ja dedicate placam 18 dolara mjesecno

@walter
Ekipa se zali da imaju 10000 posjeta mjesecno, a vps padaju. Mi na shared platformi vrtimo stranice koje imaju 20000 posjeta, uptime 100% i nikad nikakvih problema. Zato sto znamo sto nudimo i kako se ovaj posao radi. By the way, znate li koliko 8-core server s 16Gb RAM memorije i 2X 600w PSU potrosi struje na mjesec?

Znam druze jer imam i vps i dedi 8 corni i placam vrlo malo njemackom telekomu za to sto se tice stekanja vps na 10 000 posjeta to je sve do optimizacije servera panel programa jer plesk i paralels uzimaju dosta rama sa masine i dosta diska znaci optimizaciju uradit i databaza i kompletne masine i ima da dere ja na vps imam dnevno po 40 000 posjeta po 1000 ljudi realtime bude i radi sve super

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey