Kakva je danas procedura kod odobrenja Adsense naloga?

Dali je neko u skorije vrijeme slao zahtjev za adsense nalog. Kakva je sad procedura.Ima li neko tih inf

Pošalješ zahtev (ako imaš sajt za prijavu adsense) pa sam vidiš kako ide procedura Nema nekih opštih pravila niti nekih precizno tačnih procedura, sve zavisi od slučaja do slučaja

Jel ima još neko problem danas sa adsenseom, učitava mi pw normalno i impresije, ali zaradu ctr i rpm nikako, bukvalno ctr 004 kao očita, a cpc 0.50, jel to neki bug hmm?

Adsense odavno baguje ima 2 meseca minum.Počev od izveštaja pa do prikaza impresija ,klikova itd…

Jel učita poslije onda zaradu normalno? Nije mi se prije ovo dešavalo

Pa učita posle normalno učita i očita zaradu ,na kraju dana. Ali ni tada nije sigurno. Kod mene se znalo desiti da klik povuku sutra dan ili za 7 dana . Kod nekog radi ko sat adsense kod nekoga baguje

Kod mene ista stvar od sinoc. Klikova faktički uopšte nema. Ctr katastrofa, dok je cpc 0.40 i više.

Isto nam je znači, vjerovatno će večeras učitati prave vrijedinosti poslije 12, bar se nadam

Da. Ja sam citav dan pregledao forume. Ali niko ne počinje ovu temu. Mislio sam da se dešava samo kod mene. Međutim, i kod tebe ista situacija.

Pa iskreno se nadam. Da li si ti možda radio kakve izmjene na portalu ?

Apsolutno ništa, od sinoć se pojavilo kao i kod tebe, nisam ni ja upratio nigdje, mislio sam prvo da su mi uveli dvoklik, međutim sve normalno radi, 100% je bug neki do njih

Ja sam pronašao da upravo danas rade neki update, moguće da je to toga. Al et, vidićemo. Nelogično mi da postoji neki problem, jer sajt je bez greske, zadnjih 5 godina nikad ni jedna opomena nije stigla.

Meni isto i danas, od jucer nije ucitalo nista, tebi?

Ista situacija i danas. Izgleda da se samo nama dvojici ovo dešava.

Gledam sad, smanjena mjesecna zarada za ovaj mjesec nesto izmjenjeno skroz. A dnevnu zaradu jos uvijek ne ucitava…cudi me da do sada nisu rijesili :triumph:

Pa imao si nevažeći saobraćaj odnosno nevažeće klikove koje nije priznao. To kod tebe je bug.Pokušaj da se izloguješ iz naloga pa opet uloguješ, pa vidi dal će ti očitati trenutnu zaradu
Neće to oni još dugo rešiti te greške sve više radi u googleu sistem odnosno kompjuter nego čovek.

Kod menr nisu ništa smanjivali. Danas su nešto bolji klikovi nego jucer, međutim rpm stranice je i dalje isti 0.30. Čitao sam forume, piše da je mogućnost uzroka problema invalid traffic. Tako da sam im poslao apel google-u. Pa ću viditi. Pošalji i ti.


Očito ovo ima neke veze sa ovim što se desilo, ali ne kužim što je utjecalo na moj sajt, nemam poddomena. jer su automatski primjenili od jučer kad se ovo počelo dešavati. Neko da objasni, ne kužim baš

Nisam imao nevažeći saobraćaj, očito je nešto drugo u pitanju

1 Like

Jel ti ovo stiglo putem emaila ili ti stoji u Policy center ?

Stiglo mi na email 10. marta