Oglasavanje stranice na Facebook-u

Htio sam oglasit svoju Fan page stranicu na Facebook-u tek tolko da vidim kak to ide…
Naime, tamo kod postavljanja cijena ima za izabrat per day i lifetime budget, nije mi u interesu da mi svaki dan naplacuje, pa kolko sam ja shvatio , moram izabrat lifetime budget?

[quote=“Edge330”]Htio sam oglasit svoju Fan page stranicu na Facebook-u tek tolko da vidim kak to ide…
Naime, tamo kod postavljanja cijena ima za izabrat per day i lifetime budget, nije mi u interesu da mi svaki dan naplacuje, pa kolko sam ja shvatio , moram izabrat lifetime budget?[/quote]

Pa stavis da ti svaki dan uzima po par dolara, i tako 30 dana. duze ces biti aktivan i prisutan na FB-u, mozda ti nije u interesu da sve za dan potrosis :)ako stavis po immersions, vjerovatno ces se isprazniti za dan. u svakom slucaju preporucujem pay per click.

Tnx, a jel u bilo koje doba mogu prekinuti pay per day?

pa mozes, al moras pazljivo sve nastimati i istraziti oko placanja. ja sam se licno isparanoisao kad su mi hakovali profil na FB-u pa me bilo strah da ce mi neko zloupotrijebiti karticu, ono iz hajke napraviti neku promociju od 500 dolara :smiley: na kraju sam deaktivirao profil i napravio novi, al nemoj da te ovo zabrine :stuck_out_tongue:

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja