Oglašavanje turističkih ponuda

Pozdrav,

ovako riječ je o http://vitky.com/

Vitky.com je online platforma za pronalaženje i predstavljanje lokalnih turističkih ponuda. Trenutno u ponudi su hoteli, apartmani, restorani i kafići… Moguće je dodati bezbroj kategorija.

Stranica je online negdje mjesec dana, nema velike posjete jer još nismo krenuli u rad što se tiče marketinga, pripremamo se za sljedeću sezonu.

U sklopu paketa dobije se i paket mail-ova (oko 4 000+), mail-ovi su od privatnih osoba koji iznajmljuju apartmane u hrvatskoj.

Trenutno je beta verzija. Korisnici se mogu sami registrirati i dodati stavku, no administrator je mora odobriti.

Da ne tipkam previše zainteresirani se mogu javiti na: [email protected] ([email protected])

Lijep pozdrav,

Ukoliko imate nekih pitanja, da se javno obratimo, slobodno ga postavite :slight_smile:

Cijenu na PM, molim.

Odustali smo od prodaje… Uložili smo nešto novaca, krenuli ispočetka … nova stranica je pokrenuta prije 6 dana i pokazao se solidan interes … na poslanih 100 mailova, registrirano je preko 30 korisnika i uneseno nešto više apartmana …

zadovoljni smo.

Ukoliko netko misli da nam može pomoći na neki način slobodno neka mi se javi.

Ostali slobodno pogledajte i recite koji su nedostatci da pokušamo napraviti još bolju stranicu.

www.vitky.com

Malo smo poboljšali suradnje sa TZ (turističkim zajednicama).
Trenutno smo na 300-350 posjeta dnevno (unikatnih). Stranica fino napreduje iako imamo jako veliku konkurenciju. Svi objekti na stranici su dodani sa strane vlasnika. Iako u arhivi imamo preko 10 000 mailova od vlasnika apartmana (60% nisu važeći :-p) strpljivo šaljemo malo po malo da svakom možemo pomoći i objasniti rad stranice.

  • besplatno korištenje
  • bez provizije
  • direktan kontakt sa vlasnikom

volio bih čuti vaša mišljenja, za unaprijeđenje stranice. Hvala

Šteta što je samo na engleskom. Preskačem.

Možda u skoroj budućnosti bude više jezično, no trenutno si ne mogu to priuštiti. Iskreno mislim da je turistu bitno slike i kontakt, a ovaj kratki opis može i na google translate prevesti :smile:

ja nemam pojma španjolski, grčki a kada sam tamo putovao translate mi je bio dovoljan :smile:
no svakako podržavam kritiku, jer gostu (turistu) trebamo omogućiti što jednostavnije nalaženje apartmana a ne da se pati i traži gdje može prevesti. hvala :wink:

malo promijena je uvedeno :smile:

i došao do broja 200 apartmana … s time da sam u marketing uložio doslovno 0kn (osim svog vremena) ja sam prezadovoljan

Bitno je navesti da sa ključnom riječi “best croatian apartments” sam na:

Yahoo #1 mjesto
Bing # 1 mjesto
Google # 2 mjesto

http://vitky.com

sve kritike prihvaćam sa namjerom da poboljšam stranicu

Bitno je navesti kako taj KW na KW toolu nema prikazivanja.
btw. kod mene si na na drugom mjestu, dok je na prvoj lokaciji uniline.

@mestro67

Hvala.

Da, ali nakon toga cu uskoro biti i brze pozicioniran na riječima “Croatian apartment” ili “best Croatia” … I mnogo drugih.

Meni je ovo veliki napredak s time da aktivno radim tek 3 mjeseca. Uskoro imam jos neke planove za marketing no to su sitne u usporedbi sa drugim oglašivačima.