Ogroman broj backlinkova odjednom

Kada napises neki clanak i prijavis ga na neki article directory, onda dobijes jedan backlink. Ako koristis article auto submitter, onda ukrcas gomilu istog sadrzaja na sve strane sto ne samo da ti ne daje 100 backlinkova, nego te vjerojatno i diskreditira u ocima googleta.

Razmisljao sam kako to rijesiti. Padalo mi je na pamet da radim article rewriting, ali to je posao da ne moze biti veci. Napises neki article i onda ga pretumbavas da bi napravio 100 razlicith vezija. Za poludjeti!

Onda ja naletih na ovo: http://www.article-rewriter.info

Citam i ne vjerujem. Gledam screenshotove i cini mi se da stvar funkcionira. Dok ovo citam dodje mi da se tucem nogama u guzicu od srece.

Putanje je samo da li je dovoljno da se napravi article rewriting na ovaj nacin (koliko shvaca, odredjeni postotak teksta ostaje isti, samo se tu i tamo ubacuje pokoja rijec koja je sinonim. Ne znam da li googleov algoritam uspjesno prepoznaje da se radi o (zlo)djelu article rewritera ili ovakve stvari ipak prolaze?

Google prepoznaje rewriting ako su samo ubaceni novi sinonimi, jer imaju bazu podataka za to i znaju za vise sinonima nego ti.
Google razlikuje razlicite verzije tekstova ne po content-u nego po context-u.
Tako da ga nije lako nadmudriti

Da, to je taj problem. Nije se lako sa Googleom nosati.
Onda ovaj program moze posluziti samo da ubrza article rewriting, ali na kraju opet moras sa pregledati sto je on to rewritao i to onda sam dodatno pretumbati (ispremjestati paragrafe, izbaciti koju recenicu, ubaciti 2-3 nove…

Ako ideš koristiti neki rewriting program preporučujem ti Best Spinner, jer ima ogromnu bazu sinonima koji useri svaki dan nadopunjavaju. Svaki put kada ti napišeš neki novi sinonim, on može ući u bazu sinonima i pomoći drugima. Naravno mora se platiti za user name i password da bi se ušlo u njega, tako da nije moguće ilegalno ga nabaviti.

svaka nepoštena promocija na kraju će ti donijeti samo propast sitea, ovako ili onako. teško da neki program može napisati suvisli članak

U slučaju Best spinnera nije tako. Ti u postojeći content replace-aš sinonime koji su ti ponuđeni za određenu riječ. Naravno da nećeš koristiti taj software za sve članke na sajtu nego u određenom postotku. Nikakav program tu ne piše text. Tekst moraš imati i tada ga pomoću tog alata modificiraš. Upoznaj se malo s tim pa ćeš vidjeti kako funkcionira.
http://thebestspinner.com/

To je radilo prije godinu-dvije. Sada moras mijenjati i redoslijed rečenica. Najbolji alat za to je The Best Spinner. Ljično iskustvo

Šta je tu problem ispretumbati sve ručno - jedan tekst bude kraći, neki duži, malo izmeniš red reči u rečenici, malo ubaciš sinonime, apostrofe, pa i smajliće :zbogom:

Uostalom, tako možeš da pokradeš koliko hoćeš tuđih članaka i imaš sadržaj…

Samo čemu sve to? To jeste za Google, a za korisnike… :krele: Ima da se oduševe.

Broadway, soul of New York

OK ljudi, ajmo biti realni.

Ne znam koliko puta vam ovo mogu ponovit, ali to vrijeme koje trošite na pokušaje da prevarite Google, da ga utrošite u white-hat metode (stvaranje pravog kvalitetnog sadržaja i / ili proizvoda, izrada prave inbound marketing strategije i provođenje iste), nebi vam palo na pamet bavit se article rewrittingom i slicnim glupostima.

[quote=“w00t”]OK ljudi, ajmo biti realni.

Ne znam koliko puta vam ovo mogu ponovit, ali to vrijeme koje trošite na pokušaje da prevarite Google, da ga utrošite u white-hat metode (stvaranje pravog kvalitetnog sadržaja i / ili proizvoda, izrada prave inbound marketing strategije i provođenje iste), nebi vam palo na pamet bavit se article rewrittingom i slicnim glupostima.[/quote]

blackhat FTW :freddy: :smiley: :smiley:

Ima bh metoda koje funkcioniraju, ali sav rad i trud na kraju moze propasti ;). Ako ste lijeni pisati clanke ima indijaca koji to rade za kikiriki na fiverru i sl. sajtovima.

Možeš ponavljati koliko hoćeš, pitanje je koliko će biti onih koji će prihvatiti ideju da dobra strategija marketinga vrijedi više od djetinjastih pokušaja varanja gugleta.

Ne vidim kako jedan tool moze kompletno izmijeniti formu i sadrzaj clanka, a da to ne bude kupus.

Ne mjenja tul mjenjaš ti, tul samo malo ubrza stvari.

Primjera radi, ti googlaš i hoces naci upute za sastavljanje neceg sto si kupio, koliko bi ti korisne bile besmislene rewriteane upute koje je napravio neki tool?

Kako ce Google gledati na te upute ako zeli isporuciti najbolji sadrzaj svojim korisnicima? Koliko su vjerodostojne?

Sad to primjeni na bilo koji sadrzaj i shvatit ces zasto ovo nema apsolutno nikakvog smisla.

Ja sam par puta naiaso na kopirane clanke koji se rangiraju na googleu, cak bolje nego original, ali su to bili takvi clanci kojima je dodana jos neka nova vrijednost, tako jedino prolazi , mada opet postoji opasnost za “duplicate content” penal.

Inace samo sa rewritingom se ne dodaje nikakva nova vrijednost clanku, nego samo drugacije upakuje, a to google zna, i nece dopustit da ista stvar ponavlja u rezultetima pretrage vise puta

Ali ak malo pročešljaš po netu, ljudi u svijetu uglavnom su zadovoljni bestspinnerom. Naravno moraš nešto i svoje dodati. Ja ću piknut ovo za 7$ i pretumbat jedan site pa me baš zanima kakvi će rezultati biti.

:bljesak:

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja