Ogromna zarada uz Adwords

Moze jedno brzopotezno pitanje?
Sto kzete na ovo:
http://www.adwords-expert.info

Nije mi ni najmanje namjera da reklamiram. Naprotiv, pozivam na rafalnu paljbu ukoliko ima razloga. Ako mislite da je ovo prava stvar, kupio bih odma jer cijena nije velika.

Stvar je u tome da ne znam tko su ova dvojica koji stoje iza ovoga? Da li ih netko zna i kakve su njihove kompetencije?

Hvala

Mislim da trazis misljenje na pogresnom forumu. Da, to je prava stvar za njih dvojicu jer ce uz malo vjestine navuci hrpu ljudi da “to” kupe, ali vrlo vjerojatno nikoga sa ovog foruma.

Oces reci da se radi o nekakvim pizdekima poput kojekakvih frflana i tome slicno?

Moguce. Dosta ljudi danas drobi o adwordsu i googletu opcenito, a to je malo osjetljivo pitanje jer ako zeznes, onda imas puno vise stete nego koristi.

J sam odlucio nabaviti strahovito puno materijala od Perry Marshall i Brian Todd. To kosta skupo, ali barem znam da su to ispravne informacije koje se mogu primjeniti. Kad kupis materijale koje pisu frflan, formula i njima slicni qrtzi-palci, onda naidjes na koju dobru informaciju (koju su prepisali iz stranih knjiga), ali i na hrpu smeca pa to dosta demotivirajuce djeluje.

Otprilike. Hocu reci da ako je netko dosao do nivoa da mu je potreban adwords i da razmislja o istoma, trebao bi imati barem toliko temeljnog znanja o marketingu da prepozna sto je stranica na linku koji si napisao, i zatim angazira prave strucnjake. :slight_smile:
Ova dvojica prodaju adwords oglasavanje za domacice i dokolicare, kojih na njihovu srecu ima dovoljno.

Pa gdje samo nalaziš takve stvari?
Imaš na Googleu uključenu opciju “samo rezultati za glupe ljude” ili što?

Ovo je identično kao i Antina temu u kojoj nije htio reklamirati drugog međunarodnog marketinškog stručnjaka, već je htio pitati mislimo li da li ima nešto u tome.

Bilo bi lijepo da tretirate temu kao zatvorenu, jer se stvarno nema što reći.

:spam::spam::spam::spam::spam::spam::spam:To su nova dva najveće marketinška stručnjaka na svijetu !:spam::spam::spam::spam::spam::spam::spam:

Gledaj ts-regge: Istinu govoris da nisam htio reklamirati strucnjaka, tj. dvojicu. Zato samih i popljuvao. Kasnije sam ih kao fol nahvalio zato da bi digao zivce pojedinima koji su skakali u zrak.
Na kraju threada sam ih opet popljuvao zar ne?

Treba li da kazem jos jednom da je Sanjin Frlan (ako je zabranjeno pisati ime, onda ga obrisi) jedan lazov prve vrste. Evo primjer: Kaze da je na zapadu internet oglasavanje 20 puta skuplje nego kod nas. Naravno da nije istina jer to ovisi o raznim cimbenicima koji ti formiraju cijenu bida, smo sto pizdek to ne zna. On je ocito dobio Google-Slap pa sad misli da je tamo cijena 20 puta skuplja.

Dakle, upravo se o tome i radi, da ne zelim gubiti vrijeme citajuci crap. Nije stvar para, imam ih dovoljno, ali je cisti gubitak vremena citati nesto pisano napamet. Zato me je zanimalo ima li netko iskustva s ovim materijalom. Ako nema, onda ko ih sisa. Tada nastavljam citati materijale od Perryja i Briana (nadam se da netko nece izvaliti da sam ja tajni agent perija i brajana i da ih reklamiram na ovom forumu :)))

Ante di nalaziš ovo. Pa jel ti se ne ukljuci bulšit detektor automatski kad landaš na tu stranicu? Pobogu ima isti onaj bulšit sales template ko Bjegovic/Frlan i ima fuc**ng comic sans u headeru.

Izgleda da uskoro od Ante možemo očekivati i
http://www.google.hr/search?&q="Pošaljite%205%20kuna%20na%206%20adresa!"

Nije toliko bitna prodajna stranica, nego ono sto se dobije kad se otvori paket. Imam iskustva s različitim kombinacijama prodajnih stranica i sadržaja paketa tako da nije lako detektirati, barem ne u ovom slucaju. Kod frflana je lako detektirati jeru zadnje vrijeme piše bulshit tekstove na prodajnoj stranici. Dakle, nije samo stvar u bulshit koncepciji landing page-a, nego u nebulozama koje piše. Glavna nebuloza mu je ona prica o 20 puta skupljem reklamiranju vani, ali ima i još toga po cemu se da prepoznati rukopis internet-marketing neznalice.

Naravno da je bitna prodajna stranica ako mi prodaje sadrzaj vezan uz prodaju i marketing. Ocekujem perfekciju a ovo ne da nije perfekcija nego je užas.

Istina, stranica im malo blesasto izgleda. Cak je na dnu “sluzbena” yahoo adresa. Bice nema 10$ za registraciju domene ili pak ne zna postaviti mail na custom domenu. Krasno!

Nema posla u Požegi pa se ljudi snalaze :smiley:

BS
Ali ima ti moj kum seminare koje održava, “kako postati bogat i živjeti svoj san”.
Znaš kako zarađuje? Od majmuna koji plate ulaznice za seminar po 250 kuna (a često i posude tu lovu da bi bili nazočni tom veličanstvenome događaju).
Jel on bogat? Jok. Ali dobro živi.

Dokle će?
Dokle ima takvih naivčina, a vjerojatno mu neće niti nestat njih. Štoviše, što je manje para u društvu, to više naivaca za brzom zaradom.

A šta će ako ipak ostane bez tih naivaca?
Bacit će se na “kako postati bogat preko interneta” :smiley:

Isti drek, drugo pakiranje.

Prvo pitanje koje si covjek postavi kad dode na landing page koji izgleda kao crap… Ako stvarno zaraduju toliko koliko pise (na vecini landing page-ova) zasto ne plate 20 dolara nekog tko ce im napraviti page koji barem lici na nesto :smiley:

Cujes, nekad dobro dodje otici na takve seminare da se covjek moze smijati.

Bio sam ja na jednom seminaru u Rijeci. Svi predavaci iznose svoja iskustva i na kraju kazu: “Hvala sponzori, hvala Herbalife”.

Onda jedan od njih ide iznositi svjedocanstvo i umjsto da govori smireno i normalno kao i svi ostali, on poceo trcati po pozornici gore nego Steve Balmer i dere se: “IMAM 48 GODINA, ALI JA USTVARI IMAM 20 GODINA JER JA KORISTIM PROIZVODE HERBALIFEA. oZDRAVIO SAM OD SVIH BOLESTI I USPUT SAM ZARADIO OGROMNE PARE”. Onda se poceo derati: “HVALA SPONZORI, HVALA HERBALAAAAAAaaaaaAAAAAAAAAJJJFF!!!” i pritom dize desnu saku u zrak, trci, skace…

Onda stariji u prvim redovima pljescu, a mi mladji u zadnjim redovima se kidamood smijeha. Ja sam se gusio, samo sto nisam pao po podu. To je kao sto u americkim sektama vicu “YEA, JESUS”, tak i ovi: “YEA; HERBALIIIFEEE”.

U svakom slucaju, zna biti zanimljivo.

Najjace od svega mi je bilokad sam poslao prijatelje na seminar od Sanjina s ciljem da se rugaju s njim. Postavljali su mu podjebavajuca pitanja koja nije uopce ocekivao. Na vratima nije bilo nikakvog osiguranja pa se moglo uci besplatno bez da pizdek skuzi.

Kruna svega je bila kad je kolega ustao i poceo vikati: “Sta je ovo? Kakav je ovo marketing? Kazete da ste brutalno iskreni. E pa i ja cu biti brutalno iskren! Ovo je sramota! N sto ovo lici…”. Sanjin je bio crven kao paprika. Nije znao gdje mu je glava, a gdje mu je guzica. To je zanimljivo vidjeti kad jedan takav napuhanko ostane kao posran zbog neocekivanih negativnih reakcija.

U svakom slucaju, moji kolege ce ga pratiti i dalje poput prokletstva :slight_smile:

Ne treba platiti nista. Skine se besplatni template. Nije toliko bitan dizajn u smislu estetike, nego je stvar koncepcije. Ovo mi izgleda lose, ali ne u smislu estetike, nego je nekako djetinjasto slozeno. Neke pare koje lete okolo, jeftin stos.

Nevjerojatno mi je da netko tko visi na netu 24/7 uopce moze pomisliti da iza takvog sajta i takve priče stoji proizvod koji funkcionira.
A još mi je nevjerojatnije ( još od doba rich jerk booma ) da ljudi ne povezuju činjenicu da osoba koja prodaje priču kako postati bogat, NIJE BOGATA OD SHEME KOJU PRODAJE NEGO EVENTUALNO OD PRODANIH KOPIJA SHEME KOJA NE FUNKCIONIRA. …jer očito nebi, osim iz isključivo humanih razloga, prodavao / dijelio shemu koja zgrće pare i znojio se okolo u odijelu, zakopčan do grla po predavanjima, nego bi uživao i radio ono u čemu je najbolji.
U marketingu / prodaji; ili si kreativan i uspješan ili nisi. Nema tog stručnjaka koji će ti prodati / objasniti kako stvar funkcionira, sve je to magla zapakirana bolje ili lošije.

Radi se samo o tome dali ćeš ju kupiti ili nećeš.

[quote=“digits”] Nema tog stručnjaka koji će ti prodati / objasniti kako stvar funkcionira, sve je to magla zapakirana bolje ili lošije.
Radi se samo o tome dali ćeš ju kupiti ili nećeš.[/quote]

Ne bih se složio. S ovim si uvrijedio sve predavace sa web strategije i web industrije. Naravno, oni se ne reklamiraju na isti način, ali ssvejedno govore o internet marketingu pa to ne znaci da prodaju maglu. Takodjer, Perry i Brian govore o adwordsu, a na svim scam review siteovima (siteovima specijaliziranim za sramocenje) ces vidjeti napise da oni nisu scam.

Ja smatram da covjek moze pricati o internet marketingu, samo je pitanje tko prica i na koji nacin i naravno, koliko doista zna, a koliko s*re kvake!

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja