Okupljanje webmajstora?

Relativno sam nov na webmajstorima, pa me čisto onako zanima, jeste li se ikad okupili negdje na kavi, pivi, roštilju…?

U Zagrebu mislim dva puta. Trebale bi biti teme negdje. Ali davno je to bilo, prije najmanje 5 ili 6 godina je bilo zadnje okupljanje.

A jel se ima u planu štogod uskoro organizirat?

Ja nisam čuo niti za kakve takve planove.

Mogli bi nešto. Napiti se recimo, nije loša ideja. :slight_smile:

(odmah će svi imate najposjećenije sajtove :))

[quote=“Gosaric”]Mogli bi nešto. Napiti se recimo, nije loša ideja. :slight_smile:

(odmah će svi imate najposjećenije sajtove :))[/quote]

najbolji ROI
povratiti uloženo

A što za nas maloljetnike, sokić? :smiley:

Bezalkoholno pivo :kriza:

Ovo za okupljanje uopce nije losa ideja.
I to jos napraviti kao neku konferenciju, predavanja iz struke …

Ovo mi se jako sviđa :slight_smile:

Koje struke?
kako napraviti site sa flash igricama :stuck_out_tongue:

[quote=“mestro67”]Koje struke?
kako napraviti site sa flash igricama :P[/quote]

Jel ti to govoriš u svoje ime?

Ali da se vratim na temu. Ideja je zanimljiva ali za realizaciju je potreban angažman pojedinaca, a to je (budimo realni) ponekad teško. Svi mi bi se željeli naći na nekom webmasterskom tulumu koji će organizirati netko drugi. Bilo bi super da postoji prostor, sponzori i logistika koja će sve to popratiti ali to je najčešće najveći problem i tu prestaje svako nastojanje pri organizaciji takvog eventa. Bio sam na tri takva događaja i znam da je tome prethodilo dosta problema koje je trebalo otkloniti da bi se sve to na kraju održalo.

[quote=“renato100”]Jel ti to govoriš u svoje ime?

Ali da se vratim na temu. Ideja je zanimljiva ali za realizaciju je potreban angažman pojedinaca, a to je (budimo realni) ponekad teško. Svi mi bi se željeli naći na nekom webmasterskom tulumu koji će organizirati netko drugi. Bilo bi super da postoji prostor, sponzori i logistika koja će sve to popratiti ali to je najčešće najveći problem i tu prestaje svako nastojanje pri organizaciji takvog eventa. Bio sam na tri takva događaja i znam da je tome prethodilo dosta problema koje je trebalo otkloniti da bi se sve to na kraju održalo.[/quote]

-istina
-istina

Riješili smo i organizatora :smiley:
Pozivamo vas na 8. CISEx Friday – INDUSTRIJA SOFTVERA I ZAPOŠLJAVANJE U HRVATSKOJ / CISEx / ExportBoomers Blog

[quote=""]Koje struke?
kako napraviti site sa flash igricama :stuck_out_tongue: [/quote]
A cujes svatko ima neko svoje zanimljivo iskustvo koje nebi bilo lose predstaviti/poslušati…
Mislim da bi se program dobro popunio, ima tu dosta ljudi koi bi mogli satima govoriti!!
Pa onda imas radionice, neko natjecanje bla bla…
Mašta može svašta.

[quote=""]
Ali da se vratim na temu. Ideja je zanimljiva ali za realizaciju je potreban angažman pojedinaca, a to je (budimo realni) ponekad teško. Svi mi bi se željeli naći na nekom webmasterskom tulumu koji će organizirati netko drugi. Bilo bi super da postoji prostor, sponzori i logistika koja će sve to popratiti ali to je najčešće najveći problem i tu prestaje svako nastojanje pri organizaciji takvog eventa. Bio sam na tri takva događaja i znam da je tome prethodilo dosta problema koje je trebalo otkloniti da bi se sve to na kraju održalo. [/quote]
Nažalost je tako… valjda ce doci i neka bolja vrimena :potboy:

Zanimljivo je kako programeri, koji uvijek nastoje pojednostaviti i skratiti kod, uspiju zakomplicirat - tulum. :smiley:
Šala.
Ali zašto organizirati tulume ili roštilje, pa što jednostavno ne dogovorimo nać negdje na nekoj terasi kafića na piću? Svaki plati svoje piće i sve 5…?

Radler.

[quote=“renato100”]Jel ti to govoriš u svoje ime?

Ali da se vratim na temu. Ideja je zanimljiva ali za realizaciju je potreban angažman pojedinaca, a to je (budimo realni) ponekad teško. Svi mi bi se željeli naći na nekom webmasterskom tulumu koji će organizirati netko drugi. Bilo bi super da postoji prostor, sponzori i logistika koja će sve to popratiti ali to je najčešće najveći problem i tu prestaje svako nastojanje pri organizaciji takvog eventa. Bio sam na tri takva događaja i znam da je tome prethodilo dosta problema koje je trebalo otkloniti da bi se sve to na kraju održalo.[/quote]

Ma hajde. U zadnje vrijeme doslovno “pržim” vrijeme tako da je minimalni problem nazvati ako treba i 500 brojeva i vidjeti situaciju. Konferencijskih prostora ima, sponzori će se naći ako se dobro osmisli cijeli događaj.

To je najbolji recept da se na “eventu” nađu trojica sudionika (ostali ne mogu, ne žele ili nisu obaviješteni na vrijeme), a od te trojice, dvojica čekaju prvu priliku da pobjegnu.

Ma daaaj. Pa dobro, ajd baš napravi štih probu pan nađi dva ili dvadeset sponzora koji će ubost po 10k kn. BTW, znam i ja da konferencijski prostora ima :slight_smile: Pitanje je koliko to košta jer novaca u ovom trenutku evidentno nema. Ajde Steel, šta si se ti sakrio. De reci neku pametnu :slight_smile:

Dobar dan, znate ja, ovoga, konferencija, ma super će biti, ljudi k’o pljeve, gdje? pa biti će negdje, kada…hoće…koliko novaca, pa znate što više to bolje…

Aha, evo baš sam krenuo. :slight_smile:

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja