Onemogućen oglašavački račun / fb

Pozdrav,

Petra ovdje…

čisto samo mali uvod prije nego što započenem sa svojom fb problematikom koja traje dugo…čak sam ju u jednom periodu i pustila a sada kada vidim da (mi je) je sve umreženo te poradi tog fb problema (pretpostavljam) ne mogu svoju poslovnost povazati kroz sve kanala te mi “posao” trpi i bez mogućnosti povezivanja dućana u čemu je bit…

radim umjetnički nakit i upravo sam završila svoju shopify stranicu…zapravo sam započela sa tom neovisnom platformom u nadi da ću si jednog dana polinkati proizvode na instagramu, i ta dva kanala međusobno nadopunjavati…jučer sam shvatila da moj business page (notAjewelry" nije povezan sa shoppingom te mi nikako ne pruža nikakve alternativne opcije da to povežem…facebook i instagram su kao jedno a iz priloženog nailazim da mi se shopify nadovezuje na bazičan fb katalog prozivoda bez kojeg ne mogu dalje…

Naime, prije 5-6 godina Indonezsian watches je hekirao moj poslovni račun napravivši dug od 60$ i sve je vidljivo da to nije moj trošak…vodila sam dugotrajno prepisku sa fb. ali bez ikakvog logičnog rješenja, uputa…mislim čak u više navrata kada sam polagano shvaćala da meni Petri Podnarčuk kao nossitelju bilo kakve kartice promoviranje oglasa nije dopušteno…povremeno to rješavam sa administratorom pa boostam postove na fb. i instagramu ali dugoročno nije ugodno rješenje…čak sam i voljna podmiriti taj dug (59,50$) ali ne znam kako odn. najvažnije ne znam da li će to sve rješiti…

sada korak dalje, kada to seže i na shopify mi platformu , jednostavno moram toj nepravdi stat na rep…pisala sam jučet fb poduže, polagano (opet) objasnivši cijelu priblematiku te mi rekli da očekujem odgovor kroz 2-3- dana i da je vidljivo da se taj račun prije žalio…obeshrabrena, ne vjerujem da ću generički moći rješati taj problem koji mi sve više uzima danak za moju umjetnost…

I tako sam naišla na vas, u nadi da će me neko usmjeriti, eventualno probati naći rješenje…bilo bi super da postoji neki fb ured gdje bih uživo prenjela to sve, ova borba sa generičkim odgovorima ko borba sa vjetrenjačama :slight_smile:

isprike na dugom mailu, (malo me) ta bespomoćnost i nepravda iscrpljuje…

lp

Petra Podnarčuk

Pozdrav, nije bas jasno - imas svoju stranicu na fejsu i pristup admanageru, ali ti je blokirana kartica? cija je ta stranica di boostas i gdje je netko drugi admin?

jesu kartice koje si isprobavala imale sredstava za taj dug koji ti pripisuju?

ako ti je ime blokirano mozes neku blisku osobu dodati kao admina na svoju stranicu i dati mu pristup admanageru i probati s karticom te osobe…kao sto predpostavljam da radis…

fejs ima uzas support al nastavi ih davit dok ne rascistis…

fala, i pretpostavljam da je nejasno s obzirom na opežnost i finese…

zapravo, naglasak u nerazješnjenom kupusu :slight_smile: jest što ne mogu imati omogućen instagram shopping account (iako zadovoljavam sve uvjete) što mi je bitna povezniza da na svom business instagramu, označujem proizvode koje prodajem na svojoj shopify stranici (notajewelry.shop). to je divna mogućnost, svi kanali su povezani i sa instagrama mi ljudi mogu direktno uć i shop i kupiti)…nadalje, instagram i fb moraju biti povezani, što nikako ne mogu postići…s obzirom na peripetije hekiranja a instagram i facebook su kao jedno tijelo, nekako mislim da ta fb stranica i onemogućuje to sve…da se na instagramu omogući takav (shopify) katalog, preko shopify.a se primarno veže na fb pa tek onda na instagram…sa fb. sam povezala ali sa instagramom od strane fb ne mogu…

u nadi da nisam nadalje zakomplicirala…

riješila sam “boostanje” oglasa na fb i inst. preko administratora iako to nije dugoročno (lagano) logističko rješenje a ove nove prepreke me frustriraju jer opet se vraćam na fb i mislim si da to sve proizlazi zbog tog hekiranja iako fb zna o tome…
probala sam s njima u više navrata to riješiti, ali nalazim na generičke odgovore koje ne vode nigdje osim na početak…

i ovo su pretpostavke, možda “samo” nešto krivo klikčem na fb u pokušajima da polinkam sve kanale…čekam što će mi odgovoriti fb. help.-…kažu da im treba 2-3 dana ali nisam optimistična…

previše sam uložila u shopify, primarno zbog instagrama…da sam znala da se veže na fb, mislim da ne bih…

instagram jest firma od fejsa sada…
mozes rucno staviti link na shopify od neke stvari koja ti je na instagramu ako ne radi automatski…
moze ti fejs racun voditi i neka agencija ili tu neko s foruma pa dobijes racun odnjih onda…

mos postavit potpuno novu stranicu na fejs i probat onda hm…

ma znam, kupio i what’s up…
etsy (mi) kupio dawandu , europsku platformu za handmade stvari, i sada nameće svoja pravila posvuda…ili plačaš il’ te nema…
a mi mali plivamo, lovimo, prilagođavamo i onda kada se želim(o) umrežavati - bananković…poprilično frustrirajuće, znajući da niš zapravo nemremo sami…

zapravo, zna neko nekoga ko razumije te silne settinges, primarno mi instagram i facebook, čisto da pogleda, sugerira, dvije glave su (uvijek) pametnije od jedne :slight_smile:možda programer kojemu je “sve” to u malom prstu i uviđa rješenje kojemu nisam dorasla…

fala,
p*

Blokirano joj placanje

tokom noći fb mi podario zeleneo svjetlo za boostanje…
nakon 3 godinice i to “samo” nakon 5 mailova…
čudna je ova '20…u najmanju ruku…

ako je fb blokada bila razlog za neistragram shopping, trebala bih za par dana vidjet dal se prijava za ino aktivirala odn. da li to zbog toga…

ako nije, kopam dalje…instagram help je nemilosrdniji od fb…

na koji mail si se žalila? I meni su blokirali boost, nemam pojma ni zašto.

business page

settings

centar za pomoć

  • imala od prije prepisku sa njima pa se samo nadovezala

p.s. uspjela sam sve povezati, :), fala*

2 Likeova

Kako si ih kontaktirala i gdje?