OnFocus, onBlur problem u PHP kodu

Pozdrav svima!

Imam slijedeći problem…

U predlošku u .html formatu, kod za focus i blur mi najnormalnije radi. Kod koji koristim je:

<input type="text" name="korisnicko-ime-input" class="korisnicko-ime-input" value="Korisničko ime" onFocus="this.value = '';" onBlur="if(this.value=='') this.value='Korisničko ime';">

Kada sam pokušao to isto ubaciti u isti predožak, samo .php format, blur i focus više ne rade, već dobivam error:

Parse error: syntax error, unexpected T_CONSTANT_ENCAPSED_STRING, expecting ',' or ';' in ...

Pokušavao sam sa ubacivanjem:

<input type="text" name="korisnicko-ime-input" class="korisnicko-ime-input" value="Korisničko ime" onFocus="this.value = \'\';" onBlur="if(this.value=='') this.value=\'Korisničko ime\';">

I dalje isti problem… pokušao sam par načina, ali mi ništa ne funkcionira.

Može li netko pomoći?

Hvala unaprijed!

A sto radis s tim, ispisujes?

To je mislim unutar PHP tagova, a prilikom parsiranja dodje do greske. Kakve tocno, ne znam jer ne vidim sta s tim pokusavas napraviti.

Je, unutar php tagova je.

Taj kod kad umetneš u html fajl, dobiješ dva polja za ispunjavanje - korisničko ime i lozinka.

U polju za korisničko ime piše “Korisničko ime” te kada na njega klikneš da bi mogao upisati svoje korisničko ime, tekst se automatski makne. Ukoliko odustaneš od korisničkog imena i klikneš bilo gdje drugdje na stranici, tekst “Korisničko ime” se vrati u polje.

Isto to je i za lozinku.

Nadam se da je sad jasnije.

Sam error ti govori - PHP parser je naletio na neočekivani string (pretpostavljam upravo taj html tag koji si ti dodao).

Dakle, trebalo bi biti:

echo ‘’;

[quote=“voajer”]
echo ‘’;[/quote]

Sve jednostruke navodnike treba eskejpati.

Trebalo bi tako raditi, ali neće… i dalje isti error :frowning:

Evo, otkrio kako će radit…

Pa ako nekom treba, da se ne muči :wink:

Može lock :wink:

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja