Online knjige

Zanima me dojam stranice dali vam se sviđa ili ne, šta bi promjenili :doki:

Link?

Neopisivo!

Pa recimo prvo bih dodao ovdje url inace mi se sve svida.

sve sto sam do sad vidio o online knjimana na hrvatskoj je pušiona

izvinite

www.knjige.tk

Pa evo prvo što mi je upalo u oko je domena .tk

Drugo umjesto slova “š” pokazuje ti “?”

Treće kad odem na download pokazu je mi link na stranicu baneprevoz.com… To je po meni vrlo loše. Jer da bi skinuo knjigu moram otići na neku drugu stranicu i kad korisnik to jednom shvati nema razloga da se više vrati na tvoju stranicu već ide direktno tamo gdje se knjige nalaze.

Eto toliko od mene :wink:

da upravu si zaboravio sam link promjenuti

ima li išta da ti se sviđa ili da je izbrišem

“Prijavite se na newslater”…jesi to namjerno ili…?

Gdje ti se sada skida lektira nakon sto si uklonio link:

http://www.knjige.tk/knjige.php?3-A.Pajević%20-%20Iz%20Crne%20Gore%20i%20Hercegovine

Inace, nije lose za pocetak, iako pored Banea nemas sanse :), tu je uvijek i dijaski.net za one koji se mogu snaci malo na slovenskim jezikom (stranica), ali knjige su na nasem jeziku.

ja osobno se naježim kada pročitam riječ/i lajkano, lajkaj me i sl… nightmare… ali to sam samo ja.

Slazem se, ali opet, imas razlicitih ukusa :).

naravno da ne mogu protiv bana a pogotovo sa .tk
newslater i neke još sitnice ću popraviti uskoro

nesvaćam kakva lektira

šta bi da stavim umjesto lajka meni je se učinilo fora

[quote=“kromaser”]

šta bi da stavim umjesto lajka meni je se učinilo fora[/quote]

Ma stavi sta hoces, tvoj je site. I ta rijec se dosta prosirila, cak sam je u nekoj reklami na TV-u vidio, ocigledno ju ekipa voli.

Kazem samo - meni osobno je uzasna, ali to ne znaci da bi ju zato trebao mjenjati, pogotovo ako ju većina voli i koristi. :slight_smile:

[quote=“Ray”]Ma stavi sta hoces, tvoj je site. I ta rijec se dosta prosirila, cak sam je u nekoj reklami na TV-u vidio, ocigledno ju ekipa voli.

Kazem samo - meni osobno je uzasna, ali to ne znaci da bi ju zato trebao mjenjati, pogotovo ako ju većina voli i koristi. :)[/quote]

Off topic: Ima u susjedstvu jedna kuja zove se Lajka.

A ja čuo za jednu Lajku koja je odlajkala u svemir (i krepala od gladi).

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja