Online.net summer sale

Pozdrav ekipa,

Mozda neko zna,a neko ne online.net ima brutalan summer sale sada bez setup fee-a sad.

Narudbe: https://www.online.net/en/summer-2017/sales

Uzivajte :wink:

ah kad se pre ovi AMDovi prodase :slight_smile: svaki mi put izmaknu hahaha

Koliko vidim nema servera sa AMDovim cpuovima hahaha vjerovatno si mislio na intel c2750 :stuck_out_tongue:

hahaha mislio sam na Atom u pravu si :slight_smile:

Nista ovo ne valja, sve je ovo da zamazu oci i naravno da prodaju.

Ne znam o cemu pricas.Ocito ih nisi koristio nikad.Po meni imaju bolji i brzi support od mnogih “premium” firmi.
Sjecam se kad su mi hard prije cca 6-7 mj u nedelju navecer zamjenili za 15min…
Koristim ih vec dugo,a sad sa uspio ulovit za 7€ server.Znaci dedicated server 7€ nije shared vps.Imas svoje resurse i jos 120gb ssd. A i ovo ce ti dokazat da neces nigdje nac nista bolje za 7€

Ovako,

Ja kao prvo, NIKAD ne pisem nesto sto nemam iskustva pa tako i za Online. Kporistio sam ih 6 mjeseci https://www.online.net/en/dedicated-server/dedibox-sc . Imam websajt sa 15-20k dnevni posjeta i zezala me konekcija mnogo puta. Dosta puta kad sam ih kontaktirao , tj tehnicki dio, bili su zamjenuli hdd , kao ocito da su nasli problem i onda opet isto. Pokusao sam re-install centos i install sajt manuelno sa i bez plesk i pokazao im mnoge bench testove, da im je konekcija varijuca, iako oni kazu da nije shared…

Ok, mozda su se poboljsali i poceli da kliente shvacaju ozbiljno. Razlog zasto sam ovo napisao, je da sam imao lose iskustvo s njima i ne vidim razlog zasto bi neko dodavao komentar negativan ako nema konkretan odg. :slight_smile:

To je cijena samo za prvi mjesec, onda ide prava cijena.

Da posle ne bude žalbe kako konekcija varira i slično, pre kupovine obavezno i ova stavka da se uzme u obzir.

Q: How much bandwidth do you provide? What is the transfer limit?
A: Transfer is unlimited. There is no transfer limit but there is no guaranteed bandwidth either.

1 Like

Ja ispod 300mbps nisam nikad imao i to mi svega par puta bilo a vec sam skoro 2 godine s njima.
A imaju neki bw limit.Kolegi su slali mail upozorenja kad je izvukao od 20 dana 100 i nes TB bw-a hahah,ali to ce rijetko ko dosec osim ak ne streama nesto

ja ih koristim isto 2god vec bez problema funkcionise , znaci ni jednom nisam kontaktirao ih Amsterdam je DC i uptime stoji od prvog dana, koristim ih za centovu tj radio streaming ssd je disk.

kontao sam i sad uzet ovaj sa atom procesorom al nisam uspio :slight_smile: