Onlinepodrska.net

Kakav je Vas dojam o stranici, sto bi promjenili, sto dodali/maknuli, i slicno…
Link: http://www.onlinepodrska.net.

komplet stranica se neuklapa u ime domene

Da, ali forum je osmisljen kao pomoc korisnicima sustava windows, vijesti su kao dodatni sadrzaj. Mozda ce se vise uklapati kada bude vise korisnika, pa na portalu bude lista tema o problemima/pomoci korisnika, a ne samo vijesti… Imate li mozda neki prijedlog za ime domene, koje bi, u svakom slucaju, bilo vise prikladno?

Bolje da si napravio neki sajt sa sadrzajem, a ne forum!

mogao si na 10 načina da to napraviš jednostavnije jer čovječe ja sam bio u tome poslu ima ljudi glupi da se neznaju ni registrirati nemoraju biti glupi mogu biti stari ili mladi pa neznaju imaš
tu svačega

Znam, imao sam i prije takav jedan forum, to je i razlog otvaranja ovog. Stvarno ima puno ljudi kojima su najosnovnije stvari komplikacija…

Pa zato sam i stavio ovu temu u recenziju, da cujem prijedloge, jer se i meni cini da je ono komplicirano za pocetnike…

Da li da forum bude pocetna stranica umjesto portala? Da li da bude jos neka obavijest na portalu o koristenju portala/foruma,…? Sto bi Vama najvise odgovaralo - da imate znanja i vjestine kao kada ste tek pocimali, sto nebiste voljeli vidjeti na takvoj stranici, sto bi zeljeli da prvo na njoj uocite i slicno…

Ideja mi se sviđa, ali mislim da bi bolje bilo da si pucao na sadržaj, a da ti forum služi kao podrška za sami sadržaj, da korisnici mogu dodatno raspravljati o eventualnim nejasnoćama i sličnom.

Što bi bilo najbitnije? Meni osobno pregledna i detaljna navigacija. Recimo ja bi probao nekako navigaciju koju imaš na portalu (gore desno) ukomponirat i u forum.

ps. još jedna napomena samo - na rezoluciji od 1280x800 mi etargetov oglasni blok (gore u sredini) pokriva dio navigacije desno.

Prije par dana sam bio oduševljen idejom o otvaranju svojeg foruma da bi uz par komentara to sve splaslo i to s razlogom.

Ako si online podrška onda na naslovncu treba staviti veliki link gdje se mogu postaviti pitanja.
Također, prije postavljanja pitanja možda uputiti korisnika da pogleda neka od prethodnih pitanja.

Forum zaboravi, netko tko nema pojma o osnovnim stvarima neće se regati na tvoj forum. Treba biti jednostavan obrazac za postavljanje pitanja uz obaveznu anti spam provjeru.

Ja bi sve promjenio, djeluje pretrpano i ne daje ono što bi trebalo biti.

Ok, boli me glava, idem popiti lekadol ali i nakon toga ću vjerojatno imati isto mišljenje. :zub:

[quote=“Taylor”]Ideja mi se sviđa, ali mislim da bi bolje bilo da si pucao na sadržaj, a da ti forum služi kao podrška za sami sadržaj, da korisnici mogu dodatno raspravljati o eventualnim nejasnoćama i sličnom.

Što bi bilo najbitnije? Meni osobno pregledna i detaljna navigacija. Recimo ja bi probao nekako navigaciju koju imaš na portalu (gore desno) ukomponirat i u forum.

ps. još jedna napomena samo - na rezoluciji od 1280x800 mi etargetov oglasni blok (gore u sredini) pokriva dio navigacije desno.[/quote]
A što ih sprječava da komentiraju sadržaj? U svakoj temi mogu pisati odgovor i pitati sto god nije jasno… Na portalu ispod svakog teksta piše koliko ima odgovora, dovoljno je samo kliknuti… Jednostavnije od toga ne ide.

[quote=“trnac”]Prije par dana sam bio oduševljen idejom o otvaranju svojeg foruma da bi uz par komentara to sve splaslo i to s razlogom.

Ako si online podrška onda na naslovncu treba staviti veliki link gdje se mogu postaviti pitanja.
Također, prije postavljanja pitanja možda uputiti korisnika da pogleda neka od prethodnih pitanja.

Forum zaboravi, netko tko nema pojma o osnovnim stvarima neće se regati na tvoj forum. Treba biti jednostavan obrazac za postavljanje pitanja uz obaveznu anti spam provjeru.

Ja bi sve promjenio, djeluje pretrpano i ne daje ono što bi trebalo biti.

Ok, boli me glava, idem popiti lekadol ali i nakon toga ću vjerojatno imati isto mišljenje. :zub:[/quote]
Postavio sam linkove preka kategorijama za podršku. Dali je to ono što si mislio? Dovoljno je kliknuti na kategoriju, a na sljedecoj stranici napisati novu temu, odnosno problem (dozvoljeno i neregistriranim korisnicima).

Zahvaljujem na prijedlozima :slight_smile:

Kasperski mi prijavljuje virus kada odem kod tebe na portal.

Kasperski ti nije dobro podesen :smiley:

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja