Opadanje ikua (zaglupljivanje)

Prije par godina sam radio onaj iq test što se vrtio po netu i imadoh 128 ip. I prođe otad 13 bajrama, možda malo manje, al meni jednako dosadno bi ko i tad. I nađoh neđe taj isti test i reko da radim jopet. I radim ja, ide lagano, cjepam onaj test ko peder plejboj, ma rekoh sad će zablokirah kako ga odvalih. Rezultat 119 iq.

To je dokaz da misliš guzicom, jer si u međuvremenu dobio ‘hemoroide’. :smiley:

Dobra tema, samo nam sad bi dobro bilo da nam kazes sto si radio tih 13 bajrama (wtf is bajram).

Mozda si previse gledao TV, Previse facebooka? Nisi ucio citao? Pio? Pusio?

ja mislim da bi zakonom trebalo regulirati reklamiranje ovih iq testova jer to uopće nisu iq testovi nego nagovaranje ljudi da se pretplate mobitelom na neke gluposti jer su znatiželjni da saznaju da li su pametniji od angeline jolie (ili ko je već pisao na tim reklamama).
iq test vam može napraviti samo za to ovlašteni psiholog.

Testiranje inteligencije provodi Mensa Hrvatska, svake godine imate testove po gradovima RH
Na
http://www.mensa.hr
imate sve potrebne informacije.
A ako prođete testiranje možete dobiti lijepu žutu Mensinu karticu.

Taj IQ test na netu ima veze s inteligencijom otprilike kao što ja imam veze s monetarnom politikom Zimbabvea, tj. nikakve.

Evo ovdje probni test :
http://www.mensa.hr/glavna/iq-probni-test

[quote=“TMWeb”]
Testiranje inteligencije provodi Mensa Hrvatska, svake godine imate testove po gradovima RH
Na
http://www.mensa.hr
imate sve potrebne informacije.
A ako prođete testiranje možete dobiti lijepu žutu Mensinu karticu.[/quote]

mensa, između ostalih. svaki ovlašteni psiholog sa ovlaštenim testovima može obaviti testiranje. :slight_smile:

iq test se ne može proći/ne proći.
ali je uvjet da bi se postao član mensa-e da se bude u 2% ljudi sa najvišim iq.

ja se čudim zašto goolge dopušta ove oglase koji su obična prevara.

[quote=“Homer”]mensa, između ostalih. svaki ovlašteni psiholog sa ovlaštenim testovima može obaviti testiranje. :slight_smile:

iq test se ne može proći/ne proći.
ali je uvjet da bi se postao član mensa-e da se bude u 2% ljudi sa najvišim iq.

ja se čudim zašto goolge dopušta ove oglase koji su obična prevara.[/quote]

U pravu si, Mensa provodi testiranje, a na testiranju je psiholog koji nakon testiranja “ispravlja” tj. boduje testove.
Davno sam bio na testiranju pa sam zaboravio taj detalj.

Mene je isto iznenadilo da je google dopuštao takve reklame, jedno vrijeme su iskakali posvuda.
Ako se ne varam fora je bila da oni kao šalju rezultate na mobitel, a kad im daš broj automatski pristaješ na slanje nekakvih poruka koje se naravno naplačuju.

[quote=“TMWeb”]
Ako se ne varam fora je bila da oni kao šalju rezultate na mobitel, a kad im daš broj automatski pristaješ na slanje nekakvih poruka koje se naravno naplačuju.[/quote]

da, obična prevara naivnih znatiželjnih ljudi. čak sam htio pisati googleu da bi trebali zabraniti te reklame. al su valjda sami shvatili. :wink:

Nije taj test, već onaj stari u flešu od prije 10 god. Pojavio se kad i prvi milioner otprilike. Bajram je jedinica za vrijeme u pjesmi zabranjenog pušenja “pamtim to kao da je bilo danas, kad je babo atif otišo od nas. U ruci mu piva za reverom značka fk sarajeva. Kazo je da mu je dosta žene, djece i kuće i da ga naka nostalgija vuče i da će vratit kad mu bude ćejf. Al prođe od tad trinaest bajrama, a babo atif se ne vrati k nama…” inače bajram je najveći muslimanski praznik (opšta kultura i jedno i drugo). Hemoroidi su se povukli, nema zasad problema. Opadanje ikua zbog alkohola, cigara, droga je šuplja priča. Mislim da sam malo sjebo (usporio) mozak internetom football menagerom nespavanjem, a konzumacija ovog troga je uzrokovalo manje razmišljanja i usporavanje i krnjenje klikera.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja