Open source ecommerce platforma

Pozdrav ljudi, u nedoumici sam za ecommerce platformu.

Shop je krenio kao jednostavniji te sam ga pokrenuo sa WP/Woocommerce jer sam u njemu jedino imao iskustva. S vremenom su se potrebe shopa i sam shop sirio te sada ima malo jace od 30 plugina instaliranih (dosta ih je premium-placenih) ima placenu temu te se nalazi na kinsta hostingu. Trenutno ima oko 7000 proizvoda i u skorijoj buducnosti ce biti veci rast broja proizvoda. Za azuriranje stanja i dodavanje proizvoda koristim Wp AllImport te je on nareden da se spaja svaki dan na nekih 10 baza uskoro 20-30 odakle azurora stanja i cijene.
S druge strane u product feed pro pluginu ima 10-ak feedova uskoro vjv i 20 koji se svaki dan azuriraju (neki sadrze i velike kolicine artikala).

Posto ima dosta toga i pogotovo sto dosta toga tek treba doci zanima me dali ce to sve moci woocommerce da podnese?
Jedna opcija mi je platiti nekome da napravi custom temu, da mi ga tu barem olaksa (ako se odlucim za nastavak s njime) ili da gledam preci na neki drugi ecommerce.
Gledao sam Magento i shopware, znam da je magento dosta tezak i skup, pogotovo jer mi treba dosta tih dodataka za te neke sitnice, ili ako imate neki treci za preporuciti.
Gledao sam i nopCommerce ali on je na asp-u, a njega nikako ne znam, php znam nesto barem.

Ako moze preporuka nekoga iskusnijega, hvala.

Nije preporuka ali je savjet: BJEŽI OD MAGENTOA!

1 Like

Moze neki razlog zasto?