Opencart kupci

Pozdrav svima,
imao bi pitanje vezano uz kupce i opencart.
Da li je izvedivo da se između nekoliko instalacija opencart-a (na istom serveru, domena i subdomene) kupci registriraju na jedan opencart i da se njihova registracija automatski dijeli između svih instalacija?
Da objasnim, imam instalaciju na domenama xyz.com , xyz.com/trgovina1, xyz.com/trgovina2, xyz.com/trgovina3, xyz.com/trgovina4 instaliran opencart. Dođe kupac registrira se na xyz.com/trgovina1 i automatski se njegova registracija vrijedi za sve ostale domene i poddomene (xyz.com/trgovina2, xyz.com/trgovina3, xyz.com/trgovina4, xyz.com?

Povezes sve na istu bazu? :slight_smile:

Ne samo da je moguće već to možeš izvesti s jednom Opencart instalacijom (Opencart Multistore), ne treba ti posebna instalacija za svaki dućan

Kako da napravim da svi koriste jednu bazu samo za korisnike a da ostalo imaju svoju bazu?

Znam to, ali svaki dućan mora imati različite administratore, postavke, plačanja, dostavu…

Da si kliknuo priloženi link i malo pročitao vjerojatno bi uočio da upravo to i možeš

A gotovo sam siguran da i administriranje možeš riješiti kreiranjem različitih grupa korisnika

[quote=“Zmaj”]Da si kliknuo priloženi link i malo pročitao vjerojatno bi uočio da upravo to i možeš

A gotovo sam siguran da i administriranje možeš riješiti kreiranjem različitih grupa korisnika[/quote]

Hvala na trudu, već sam prije gledao taj način, ali ali nisam uspio prokužiti da svaki dučan ima svog administratora, tj svaki administrator ima svoj gui, da ne vidi tuđe podatke. Ali da ne kažeš da sam lijen :slight_smile: budem opet probao tim načinom.

[quote=“Zmaj”]Da si kliknuo priloženi link i malo pročitao vjerojatno bi uočio da upravo to i možeš

A gotovo sam siguran da i administriranje možeš riješiti kreiranjem različitih grupa korisnika[/quote]

Nažalost ne, može se kontrolirati pristup grupe korisnika na svaki shop. Ima li netko koju ideju kako to još probati izvesti?

Ili možda netko ima ideju kako dijeliti podatke kupaca između shopova na istom serveru?

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja