Opencart - Traži se PHP expert

Traži se osoba/firma koja može odraditi jedan posao spajanja web dućana i skladišta na OC platformi.
Dakle provjera stanja, skladišta, cijena prema IDu proizvoda.
Situacije kupnje, rezervirano, prodano, povrati artikala.

Sastanak obavezan. Mogućnost suradnje na dva projekta koja slijede.

Igor
091/951-6667

Još uvijek aktualno…

Ali nevjerojatno…

Imamo klinaca koji rade webove za 200-300 kn a kad tražiš programera sa specifičnim radovima koje treba odraditi onda nema nikoga.

1 Like

Nisam Expert niti odgovaram ovom traženom jer se trenutno nebavim programiranjem. Inače sam kao projekt za stjecanje iskustva i popunjavanje portfolia sam radio neku svoju verziju web shopa :slightly_smiling_face:
Ono najosnovnije (forma za unos podataka u bazu,narudžbe,grupiranje proizvoda i tako neke sitnice)

Ali slažem se ja sam proveo xxx sati radeći na najosnovnijim funkcijama i da sam rekao cijenu npr od 1000€ bilo bi puno naspram “klinca” koji je utrošio 1 dan u podešavanju nekog plugina za wp.

Probaj tražiti na upwork. Je da plaćaš fee ali naći ćeš bez problema

Sad sm na upworku baš.
a ne znam, sve to čudno ima jakih likova, no da se nitko ne javi, na kraju ću sam riješiti to.

Ma da, ako već imaš iskustva u programiranju malo zapnii pa rješi ako nenađeš. Što neznaš nahttps://stackoverflow.com/ i pronađe se rješenje :slight_smile:

Tako i ja nekad, pokušavam platiti i neide i onda sam nakon izgubljenih mjesec dana potrage sjednem sam i rješim… hahahhaha

Ma ne bi se primao, možda bi i složio, ali nisam u tome toliko.
A imam niz drugih poslova, koje i kasnim, tako da mi treba netko od povjerenja, i za duže možda.

1 Like

Nažalost tu ti nemogu pomoći :wink:

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja