Oprez croatiatur prevarant

Evo još jedan u nizu prevaranata…
Oglašava prodaju domene 044439.COM ako pogledate whois domain na goodady vidjet cete da je to alec
ima ovdje na forumu još sumnjivih accounta
dokazi za croatiatur
Web dizajnera za sajtove s igricama
Klonovi na forumu (alecfobija)

Bio je i meni sumnjiv jer je slatkoriječiv baš kao i svi njegovi prethodnici :D. Aktivan u svim raspravama.

Mislim da stvarno nije fer od tvoje strane pokretati neke teme javno ako nisi siguran da su istinite jer to je čak kaznjivo hrvatskim zakonom. Nego ako imaš neke sumnje prvo javiš lijepo moderatorima putem privatne poruke da oni provjere o čemu se radi i dali imaš pravo to što govoriš.

@kres0 ako misliš da sam prevarant što si se uopće javljao na moje teme ?

Eto sada ti javno govorim da nisam zainteresiran za suradnju i da imam dosta jeftinijih ponuda I neka se slobodno jave ako hoće osobe sa kojima surađujem. Ja ne mogu biti 0/24 na forumu i odgovarati na teme a vidim da to tebi nije očigledno jasno.

@apazinjan ajde molim te provjeri ovo da se vidi dali je kreso u pravu ili ne.

Sta ima provjeravati ?

Klon si ti je sasvim dovoljno da popijes bananu, a o ostalom da se ne prica.

Belmina za admina :D.

Odmah sam znao da nešto muljaš…
Neka se javi neko ko bugi ili slični koji se bave s igricam pa neka kažu da si s njima surađivao
whois ne laže https://who.godaddy.com

Registrant Name: matteo pavlovic
Registrant Street: Viedenska 16
Registrant City: Kosices
Tech Name: alec sabic
Tech Street: Viedenska 16
Tech City: Kosice

Kladimo se da ima jos jedan klon iz BiH na forumu :stuck_out_tongue: ?

a zašto se nebi javio

To da ima ovdje dosta jeftinijih je laž,
da si rekao da ima kvalitetnijih možda bi neko i povjerovao ali jeftiniji od 2$ nećeš naći…

@ dogovorio sam 50 članaka za 40€, 45€, 55€ sa 3 različite osobe što se i može provjeriti.

da nisi alec onda bi se branio što nisi pokušao niti u jednom trenutku nego si odmah krenuo s napadom što samo dokazuje moju prvu tezu…

Evo ja mogu reci da sam sa @croatiatur imao neke poslove, vise se ni ne sjecam koje sve ne. Imali smo jednom problem sto sam kupio ahrefs od njega za 2 mjeseca a radilo je 10 dana. Ali je covjek uredno vratio ostatak novaca bez ikakvih problema.

Eto to je moja suradnja s njim.

EDIT: A ja bi preporucio oprez kod kupovine clanaka od osoba koje mogu isporuciti 1000 clanaka mjesecno…

1 Like

Jeste li ubrali da se taj lik Croatiatur javlja na ama baš svaki oglas koji se napiše na ovom forumu? He he, prodaje se domena ili website ove ili one vrste, nema veze, eto njega u threadu; koliko tražiš, koja cijena, šalji mu link… :slight_smile: Sve ga zanima.

Bio on ili ne bio M.K., nije mi simpatičan. :frowning:
Što uopće znači to Croatiatur?
Ako je to “turneja, putovanje po Hrvatskoj”, onda je Croatia tour, a tur je guzica. (turcizam?) :slight_smile:

He he :slight_smile:

1 Like

Da, mnogi se javljaju na oglase i to ne javno, neki se javljaju na svaki u PM, cisto da dobe podatke ili da spuffaju nesto… To sto se javlja u thread javno mislimd a mu ej rgeska, ako ga zanimaju detalji mora to raditi privatno, jer sada svi znaju da peca. HAHAHA

Pa javim se privato ili putem oglasa ali iskreno ovdje nitko ne prodaje neku stranicu da valja :frowning: tako da se nisam baš usrećio.
Što se tiče nick-a to mislim da nije bitno jer svakako i meni su dosta vaših nickova čudni :frowning: kao i vama moj.

@croatiatur (ili ti Alec), koliko mi je poznato, sa ovim racunom nisi nikoga prevario, ali i sam si svjestan svoje povijesti. Mozda si se u medjuvremenu promijeno, ne znam, ali povjerenje kod ljudi se lako gubi, a jako tesko stjece. Na zalost, radi svojih radnji od prije, nisi dobrodosao na ovome forumu, nadam se da razumijes.

3 Likes

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey