Optimahosting.hr

Ima li tko kakva iskustva s njima, za sada se dvoumim između njih i BSP hostinga, no prije nego što se konačno i odlučim da pitam ovdje kako stoje stvari s njima optimahosting.hr s obzirom da mi je nevjerojatno da na kompletnom webu o istima nema niti jedna jedina recenzija, a opet mi s druge strane djeluju dosta profesionalno, i registrirani su kao d.o.o., imaju ured u Zagrebu, i poprilično se reklamiraju…

No o njima nigdje ništa, ni pohvale ni kritike, pa pomagajte…

Ja imam reseller kod BSP i nemam primjedbi.

Optima hosting ti je nova firma, dosta žestoko reklamiraju no nemam nikakvih iskustava. (za sada)

Odabir je na tebi, pogledaj još i infonet te plus. Isto tako odlični provideri s kojima imam donekle iskustva.

[quote=“Domi”]Ja imam reseller kod BSP i nemam primjedbi.

Optima hosting ti je nova firma, dosta žestoko reklamiraju no nemam nikakvih iskustava. (za sada)

Odabir je na tebi, pogledaj još i infonet te plus. Isto tako odlični provideri s kojima imam donekle iskustva.[/quote]

Infonet mi ne odgovara s oblikom svojih paketa za ono što meni treba, Plus mi je preskup, dok kod BSP-a hostinga mi se ne sviđa logo u times new romanu i što im se stranica nadograđuje već valjda više od 2 tjedna, tako da im ne radi niti kontakt niti dio za narudžbe, sve u svemu, zato sam pitao za optimuhosting, s obzirom da mi odgovara i po obliku paketa i pogotovo po cijeni…

Poštovani,

mjenjamo sustav za naručivanje, a pošto se radi o jakom velikom broju informacija taj postupak traje dosta dugo.

Što se tiće logo-a, ne znam kakve to veze ima s narudžbama, no na računima imate naš orginalni logo.

Ukoliko imate još pitanja slobodno nas kontaktirajte putem privatne poruke ili emaila.

S poštovanjem,
ing. Branislav G. - direktor

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja