Optimizacija brzine web portala zasnovanog na WordPress-u

Tražim osobu koja može znatno ubrzati portal www.gradovi.info i njegov “podportal” www.grad-brod.info koje pokreće jedan WordPress sa dosta modula, ali bez gubitaka na funkcionalnosti, mogućnostima i dizajnu. Sve ponude s referencama, cijenom, i rokovima molim u PM.

Sorry što ne pišem u PM, ali sve što trebaš napraviti su dvije stvari:

Nadam se da ti je pomoglo? :slight_smile:

Prva stvar koju je potrebno napraviti je prelazak na novi server jer samo dok se stranica krene ucitavati imas cekanje od nekoliko sekundi.

Zahvaljujem, ali taj w3-total-cache je već instaliran, a widgeti koji se ne koriste niti nisu gore. Dakle, samo ono što se koristi je podignuto.

Zahvaljujem, ali ajmo reći da je to teško izvodivo u ovom trenutku, jer imam zakupljen cijeli VPS na godinu dana, pa …

kako da ti neko nešto ubrza kad je do hostinga prvenstveno ?

Pa ne znam. Druge stranice se učitavaju promptno. A i probao sam na drugom hostingu, i isto se ponaša (npr. kod Saše Rendulića - ShopCentar, kojem se od srca zahvaljujem na toj usluzi).

Ma problem ti je sa krivim koristenjem ili WP_Query funkcije ili query_posts pa dolazi do ogromnog loada…

Ako zelis mogu ti pogledati i reci kroz par minuta sta i kako i za koliko para ti to prepravim… fileovi teme mi za pocetak trebaju, sto ne iskljucuje da je problem i u nekom pluginu…

Ako zelis reference mogu ti ih poslati na pm.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey