Optimizacija-pojmovi

Pozdrav,
ako bi mi netko mogao malo pojasniti koje je značenje ovih meta pojmova , samo mi je jasan ovaj crveni:

1.[color="Red"] <meta content='www.domena.com' name='Author'/>[/color]
2. <meta conten='never' name='Expires'/>
3. <meta content='Global' name='Distribution'/>
4. [color="Red"]<meta content='index,follow' name='robots'/>[/color]
5. <meta content='1 day' name='revisit-after'/>
6. <meta content='general' name='rating'/>
7. <meta content='all' name='audience'/>
8. <meta content='DfYfRGkSJi/TdDk9nF1fdwDp/jcMdwV+jkxi8EALEvs=' name='verify-v1'/>

tnx

Ovo je meta tag koji ne služi ničemu.
Trebalo bi označavati tko je izradio stranicu.

Ovo je neispravno napisan meta tag (treba biti HTTP-EQUIV) koji ne služi ničemu
Expires se koristilo za označavanje datuma nakon kojega stranica više ne vrijedi

To je, ako se ne varam, iz neke intranet mreže. Na internetu se ne koristi.
Time je neka velika kompanija označavala koji dokumenti se smiju dati u javnost.

Besmislica koja bi trebala reći robotima da indeksiraju stranicu i slijede linkove, kao da roboti ne znaju da im je to posao.

Taj tag je 90-tih koristila neka lokalna tražilica iz Britanske Kolumbije. Nijedna druga tražilica nikada nije i nikada neće to koristiti.

Ovo je neka verifikacija. Ne znam napamet za što.
Google Analytics, Yahoo! Siteexplorer, Bing Webmaster Center ili tako nešto.

:zub:
Naišao sam na jedan site koji ima isto tak napisano, a dobro kotira na tražilici pa reko možda je do toga :elvis:
Al onda vidim da ima preko 200 000 backlinkova tak da je ipak do toga…
Gambo, hvaka ti na odgovoru :kuc:

Htio sam dati reputaciju gambu ali vec sam mu nedavno dao pa ne mogu :frowning:

Sve je tocno sto je gambo rekao. Svaki navedeni tag je beskoristan.

Osim onog zadnjeg :wink:

That’s one of the verification elements used by Google Sitemaps. When you sign up for Sitemaps you have to add that element to a root page to demonstrate to Google that you’re the site owner.

Naišao sam na jedan site koji ima isto tak napisano, a dobro kotira na tražilici pa reko možda je do toga :elvis:
[/quote]

E nije zbog toga sigurno…
Ja od tih gluposti koristim jedino

i nekad ako imam volje

i

[quote=“sime_zd”]E nije zbog toga sigurno…
Ja od tih gluposti koristim jedino

i nekad ako imam volje

i [/quote]

Ti tagovi imaju smisla, osim meta keywords, posebno za Hrvatski jezik pošto znamo da jedino Google od tražilica u Hrvatskoj šalje neki promet a njihova službena je da meta keywords ne koriste.

BTW. Zašto windows-1250 a ne UTF-8? Mislim, u tvojem slucaju je vjerojatno svejedno ali UTF-8 je nekako postao standard…

I još jedna je stvar na tome site-u što lik ima normalnu domenu, a ide preko Bloga ??
Nisam znao da je to moguče… Ako je, onda je to prava stvar što se tiče seo-a, jel tak?

[quote=“webjumfer”]I još jedna je stvar na tome site-u što lik ima normalnu domenu, a ide preko Bloga ??
Nisam znao da je to moguče… Ako je, onda je to prava stvar što se tiče seo-a, jel tak?[/quote]

Ne shvacam što želiš reci?

Ima self-hosted blog (vjerojatno WordPress)?

Ima blog na wordpress.com-u ali koristi svoju domenu?

Ima blog na bloggeru ali koristi svoju domenu?

Taj lik se dosta oglašava, vjerojatno kupuje i linkove. Mogao bi malo uložit u dizajn!

Blogger + vlastita domena.

Ne kupuje linkove, član je mreže za razmjenu banera i likova koja radi samo sa stranicama za igre.
Interesantna domena, kao da mu se nalazi u garaži na nekom starom kompu… taj i ikone učitava sa nekih drugih domena.

PS. za ovog momka koji je potegnuo temu… Ako nešto proučavaš uzmi neku drugu domenu za primjer, ovu nevjerujem da možeš razumjeti ako si početnik.

Ma jok, što se tiče igrica to sam odustao odavno. Nekad kad si poslije kiše ušao u šumu jedva bi našao dva vrganja, a danas brate nađem 5 kila i svaki dan ih mutim na kajgano, al nije više to to, tak i sa igrama :mini:
Nego, nisam još vidio da ima netko blog i svoju domenu. Isto tako nije mi jasno kako lik ima preko 200 000 backlinkova. Normalno, kad na tak nešto naiđem onda se interesiram, moram kad sam jumfer :mala:
Ja sam na jednom svom site-u sakupio stotinjak backlinkova (kvalitetnijih) i dobro sam rit oznojio. A ovaj roka sa preko 200 000 linkova…kad on jede, spava, sexa…? :rocjena:

Ima puno posjeta ali nisu to vrijdni posjeti jer ih samo prosljeđuje dalje. Tako funkcionira taj sustav razmjene posjeta.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja